SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D.Szukała-zalecenia

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
mowiac o odzywce ww masz na mysli gainera?? bo same ww to Carbo
gainer moze spowolnic wchlanianie d-rybozy
na takim cyklu moze Ci przyjsc od 2 do nawet 10 kg jezeli dieta, trening beda odpowiednie oraz jezeli masz warunki do lapania masy

oczywiscie ze jezeli wezmiesz tt i HMB po cyklu z kreatyny to bedziesz mogl zyskac dodatkowe kg

powodzenia!!

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
1.WIEC JAK POGODZIĆ PRZYJMOWANIE MONO + D-RYBOZA I GAINER PO TRENINGU???
2.WCZEŚNIEJ KIEDY PYTAŁEM O PRZYJMOWANIE MONO Z ODŻYWKĄ WW CHODZIŁO MI O GAINERA (MOŻNA CZY NIE????)
3.DLACZEGO TWOIM ZDANIEM NIE NALEŻY ŁĄCZYĆ TYCH 3 KREATYN RAZEM W JEDNYM CYKLU???A MOŻE ŹLE CIE ZROZUMIAŁEM???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ja rowniez moglbym prosic o przygotowanie takiego zestawienia jak na poczatku dostali danone i inni? Co musze podac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
masacre zrob tak:
po treningu mono+ d-ryboza
za 30 minut gainer w ilosci 100 gram
potem normalny posilek

gainer spowalnia i zakloca wchlanianie kreatyny

co do polaczenia tych 3 kreatyn to po prostu lepiej zrobic osobno cykl w ktorym polaczysz kazda z tych form kreatyny z monohydratem- wtedy lepiej odczujesz dzialanie kazdego z nich
jednak biorac wszystkie 3 tez jest ok

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2005-01-18 18:54:57

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Zamiast citro i piro postawiłbym na jabłczan
koszty będą podobne a moim zdaniem jabłczan będzie najzwyklej w świecie skuteczniejszy i będziesz z niego bardziej zadowolony

chyba że juz kupiłes te kreatyny

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316


DO PANA SZUKAŁY.
PRZYZNAM SIE SZCZERZE ZE MAM DROBNY PROBLEM Z UŁOŻENIEM MOJEGO CYKLU KREATYNOWEGO PONIEWAZ KAŻDY MI DORADZA COŚ INNEGO I W KOŃCU JUŻ SAM NIE WIEM Z CZYJEJ RADY SKOŻYSTAĆ.NAPEWNO CI KTÓRZY MI DORADZALI (JESTEM IM WDZIĘCZNY) ROBILI TO DOBRZE I NAPEWNO KIEDYS SKORZYSTAM Z ICH RAD ALE TERAZ CHCIAŁBYM POZNAĆ PANA ZDANIE NA TEN TEMAT.
WIEC SAM POSTANOWIŁEM UŁOŻYĆ SOBIE PROGRAM I CHCIAŁEM SPYTAĆ CO PAN NA TO??? PODAŁEM GO JUZ WCZEŚNIEJ ALE PODAM GO JESZCZE RAZ ŻEBY PAN RZUCIŁ NA NIEGO FACHOWYM OKIEM (KUPIŁEM JUŻ WSZYSTKO)

W DNI TRENINGOWE.
RANO - 5,4 GR CITRO (9 CAPS-OLIMP), PO TRENINGU - 5,6 GR MONO (7 CAPS-BIOGENIX-200 MESH), WIECZÓR - 4,8 GR (6 CAPS-OLIMP)
W DNI BEZ TRENINGOWE.
RANO - 5,4 GR CITRO, WIECZÓR - 4,8 GR PIRO,
POZA TYM 3 x DZIENNIE 30 GR BIAŁKA Z PROLABU.
D-RYBOZA PO 3 GR DO KAZDEJ DAWKI W POŁOWIE CYKLU KIEDY SŁABNIE PRZYSWAJALNOŚĆ KREATYNY.
W CIĄGU OSTATNIEGO TYGODNIA CYLKU KREATYNOWEGO 3 x 1 GR HMB-OLIMP + 2 CAPS TRIBULUSA 90 - OLIMP PRZED SNEM.

OD NIEDAWNA WPROWADZIŁEM ĆWICZENIA AREOBOWE.TRENUJE PN,SR,PT A ĆWICZENIA AREOBOWE (30 MIN ROWER,STEPER LUB BIEZNIA) ROBIE WT,CZW,CZASAMI W PT. CZY W TRAKCIE CYKLU KREATYNOWEGO NALEŻY PRZYJMOWAĆ KREATYNE MONO PO ĆWICZENIACH AREOBOWYCH??? NIESTETY TRENINGI MAM OK 19.30.PRACA SAM PAN ROZUMIE.CZY ROBIE TO DOBRZE CZY SUGERUJE MI PAN COS INNEGO???

ZNALAZŁEM W USA BARDZO CIEKAWE RZECZY PODAM PANU LINK: WWW.LEGALSTEROIDS.COM JESTEM CIEKAW PANA OPINI NA TEN TEMAT. REKLAMUJA TO WE WSZYSTKICH CZASOPISMACH KULTURYSTYCZNYCH.
PROSZĘ O SZCZERĄ I WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIA.
Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Co do www.legalsteroids.com/

"These products are technically considered dietary supplements so they are available without a prescription"

lubie te amerykańskie przepisy o suplementach dietetycznych

koks to koks, nieważne czy kupowany w aptece na recepte od dila czy od amerykańskiej firemki która sprzedaje je niby jako suplementy dietetyczne jedakże nie wierze aby było to do końca zgodne nawet z amerykańskim prawem
nieważne czy legal czy nie, to że go możesz kupic na necie wcale nie zmniejsza jego szkodliwości

Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-01-18 22:52:27

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
HALO ZIEMIA DO PANA SZUKAŁY !!! CZY MOGE DOSTAĆ ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIA ??? CZY PAN TU JESZCZE WOGÓLE ZAGLĄDA ?????? HALO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 316
WIDZE ŻE TUTAJ DOCZEKANIE SIĘ NA ODPOWIEDŹ GRANICZY POPROSTU Z CUDEM.ALE CUDA PONOĆ SIĘ ZDARZAJĄ.POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
masacra sory, ale ja tego nie widziałem więc analizujac twoje dawkowanie kreatyny, wszystko jest ok, z tym jednak ze trzecia porcja kreatyny mono wieczorem, w dni treningowe, nie jest już konieczna . Mysle że najefektywniej będzie pozostac przy nastepujacej opcji

Dni treningowe: rano tak jak przyjmujesz - citro 5,4g
po treningu mono - 6 kapsułek

Dni wolne: rano: citro 5,4g
wieczorem: piro 5,4g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna laczyc? -do specjalisty

Następny temat

D.Szukała - Olimp-suplementacja

WHEY premium