SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyste BIALKO............

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
sluchaj ktos kiedys zauwazyl ze niewazne co jesz tylko musisz sobie to wliczyc do diety i tak ulozyc reszte zeby wyszlo jak trzeba

mozesz jesc to nawet kilka razy dziennie ale sie ci to nie oplaci finansowo , a wystarczy po prostu zjesc wekszy obiad

mozesz sobie tego massa dolozyc troszke do tego mleka z ktorym rano jesz platki , albo do posilku potreningoego tylko tak zeby calosicowo wyszlo jak trzeba

poszukaj w tematach ile powininenes jesc

ja ci sugeruje takie rozlozenie wydaje mi sie ze jest najekonoiczniejsze

pamietaj ze odzywki sa po to aby UZUPELNIAC posilki a nie byc ich podstawa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131
OK dzieki. pomysle nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131
Axel. doradz mi. zastanawiam sie nad kretka, zeby sobie zakupic. hmm potrzebuje porady mniej wiecej jakiej firmy. nobo dawkowac to wydaje mi sie ze okolo 5g rano przed posilkiem i 5g po trenigu. Aha noi oczywiscie tabletki czy proszek ?? wygodniej by mi bylo z tabletkami.......no ale co lepsze /???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Proszek wydajniejszy (ilość/cena). Polecam kretkę z emblematem "creapure" (Olimp, Trec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tabsy = wygoda
proszek = ekonomia

kieruj sie cena -> najdrozszych nie kupuj bo przeplacisz , najtanszych tez nie to ryzyko

CreaPure -> mikrorozdrobniona , podobna lepsza ( nie jadlem )

dawkuj tak jak napisales 5 gram rano przed sniadaniem , 5 gram TUZ po treningu ( sniadanie i posilek po treningowy ok.20 minut po kretce )

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131
Hm czyli tak:
ok 20 min przed snaidaniem KRETKA
sniadanie z bialkiem
okolo 1,5 h przed treningiem gainer
po traningu odrazu kretka
potem kolacja
i przed spaniem gainer ??
.
potrzeba cos jeszcze ?? jakąś odżywke czy wystarczy to (ekonomicznie?)

no a jak w dni nie treningowe ???
z kreatyną tak samo ????
czy moze lepiej w dni treningu kreatyne przed i po treningu a w dni bez trenibngowe rano i wieczor czy jak inaczej ???nobo niewiem jak brac w dni bez trenigowe. noi czy z jak w dni beztreningowe postepowac z tym bialkiem i gainerem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
kreatyna - dni treningowe 5 gr rano , 5 gr po treningu ; dni beztreningowe 5 gr rano



na noc bialko , NIGDY gainer bo sie otluscisz

w dni beztreningowe klasyczna dieta : sniadanie , drugie sniadanie , obiad , podwieczorek , kolacja , bialko przed snem , mozesz dodac gainera ale wtedy jesli z ww. posilkow nie dasz rady osiagnac pozadanej ilosci kalorii w przeciwnym wypadku sie nie oplaca

w sumie glowna roznica u ciebie bedzie w kolacji - w dni treningowe jest ona u ciebie posilkiem potreningowym wiec musi byc obfita , w dni beztreningowe juz niech bedzie normalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
mam pytanie ile bialka znajduje sie w czystej,naturalnej sewatce w proszku?i ile laktozy?interesuje mnie przypuszczalna liczba % na 100g

"Człowiek odkrywa siebie, kiedy zmierzy się z przeszkodami."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
na 100g

max 12-13g białka mleka
min. 70g laktozy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131
Witam,
HMM zakupilem kretke w proszku TRECA za 65zl. (280g) noi do tego dostalem GRATIS DEKSTROZE w proszku (500g). noi teraz tak sosowac ja wsupujac do wody wraz z kreatyna czy jak bo zbytnio niewiem. AHA noi ta miarka w kretce co jest to ma 5g czy ile ???. z gory dziki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRETAYNA +Dextrosa

Następny temat

astma a kreatyna

WHEY premium