SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym wytopić tłuszcz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
Mam pytanie o spalacze tłuszczu. Jakie zastosować aby najefektywniej wytpić tłuszcz. Prosze o wyrozumiałość nigdy tym sie nie zajmowałem a to jusz najwyższy czas. BF ok 20% przy wadze ok 100 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Napisz coś o sobie. Najlepiej ankieta wtedy będziemy wiedzieli z kim mamy do czynienia.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
jak napisałem waga 100kg
bf ok 20 %
staż 2 lata
wycisk 130
ostatnio miałem cyklona na omce przytyłem 10kg więc więcej wody
co jeszcze chcesz wiedzieć konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ile masz lat przede wszystkim.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 337
sory 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Zacznij od Efki, może być tussipect 2 tabsy + Kawa sypana i na aeroby. Napisałeś że nie wiesz nic o tym więc nigdy nie redukowałeś czyli efka sklepie dobrze.
Możesz potem dawki tussi zwiększać jak się tolerancja organizmu wyrobi sam to poznasz.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
na grillu najlepiej sie wytapia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchaj podstawa to micha + aeroby.

plus jakis fajny spalacz
https://sklep.sfd.pl/!_Nowo¶ci_USA_Nutrex_Lipo-6-opis3117.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na teflonie aż skwarki zostają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wysoka temperatura wypala tluszcz
takze musisz wprowadzic organizm w stan termogenezy
aeroby + clen/efka i sie pali fet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aga+omka+deca+winko.

Następny temat

Różne efekty cyklu na tych samych środkach,różnych firm.

WHEY premium