SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
czyli reasumujac: cokolwiek ci ktos powie, zrobisz swoje, takze jak dremor: po co zakladac temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
yyy głównie dla konkretów typu "Junior Dos Santos 21 lat." Napisałem przecież.

No ok jakby ktoś zrobił listę z której wynikałoby,że wszyscy zaczynający w moim wieku nie zaszli za wysoko to pewnie czułbym się zniechęcony.

Zmieniony przez - Dybuk w dniu 2014-07-07 17:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51584 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysiek Soszynski mial 26 lat bodajze jak zaczynal,Jimi Manuwa tez jakos grubo po 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kurde pamiętam że kiedyś ktoś tu wstawiał na forum listę zawodników którzy zaczynali trenować "na serio" dość późno... w każdym razie nie mało osób było na tej liście

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Lee Murray też chyba zbyt długo nie trenował ,ale miał psychę po ulicy ,Puar dobrze piszesz Manuwa 26 lat ,wcześniej tylko dźwigał ,wiem ,ze z boksu ten koleś co znokautował Szpilę zbyt długo nie ćwiczył ,ale fizycznie świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337410
A Mariusz "Pudziao" Pudzianowski to co zły przykład? :P hyhy

Zabrał się za MMA po 30 i mówić można wiele ale tego, że sporo się nauczył nie można mu odmówić :P Niech nikt mnie teraz nie posądzi, że jestem jakimś psychofanem Pudziana bo łeb ukręcę :P

Fedor Emelianenko, jedna z największych legend MMA zaczął karierę MMA mając 24 lata czyli niewiele mniej od Ciebie @Dybuk. Jeszcze lepiej było z wielką legendą japońskiego MMA Kazuyuki Fujita, który pierwszą zawodową walkę MMA stoczył mając 30 lat.

Bierz się więc do roboty pod okiem dobrego trenera i działaj :)

Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57
Yoshi87 raczej więcej ja mam 20 lat :P Ktoś się tam wcześniej machnął nie wiem czemu i napisał,że mam 25. Także jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
fedor dymal sambo od gnoja, ktore nie nalicza sie do zawodowych rankingow, a od 23 roku zycia dymal zawodowo mma, no i do tego judo - on jest akruat czlowiekiem wojny, zly przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337410
Santiago może i tak ale Dybuk napisał, że przez 8 lat trenował judo więc jakieś pojęcie oraz dobrą bazę posiada i nie jest totalnym laikiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
autorze tematu - spójrz na walki zawodników trenujących najdłużej i powiedz jaki jest ich poziom? no właśnie, czas załapać że liczy się coś innego niż ilość treningu .. człowiek to nie samo ciało, pojemnik na zewnętrzne bodźce, umysł steruje ciałem i je tworzy

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Ultimate Fighter 19 Finale - wyniki

Następny temat

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

forma lato