SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto jakas diete?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292
Wiem ze jakas dieta nigdy nie zaszkodzi, ale czy oplaca sie miec dieta na mase, jesli mam troche tzw. tłuszczu w zapasie:D?? No i z koleji czy ten "tłuszcz" mozna pozniej przerobic??:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tluszczu sie nie przerabia na nic. mozesz go ewentualnie spalic. ale albo robienie masy albo spalanie tluszczu, wybieraj.
P.S oplaca sie robic mase jesli nawet masz tluszczu troche to zalezy od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Dokladnie, tkanki tluszczowej nie przerobisz. A propo diety to jest ona podstawa czy to przy treningu na mase, na rzezbe a tymbardziej na redukcji! dieta to podstawa!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292
Czyli wsumie jak sie robi tą mase??:D I sądzicie ze jak sie ma troche tego tłuszczu to warto robic mase??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Mase sie robi poprzec specjalna diete, cwiczenia itp. A to czy warto robic mase to zalezy od tego ile tego tluszczyku masz. Jesli nie za wiele to mozesz robic mase a jesli troche wiecej to rob rzezbe bo po programie na mase tluszczyku prawdopodobnie troszeczke przybedzie.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
o ****a


podaj wage wzrost wiek itp to sie cos wymysli

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292
wzrost:180
waga:80
wiek:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Dieta to podstawa, idz do dzialu odzywianie, zobacz sobie posty podwieszone, oblicz zapotrzebowanie i rozpisz diete. Poczytaj tez to https://www.sfd.pl/temat173140/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 306
Dieta nie jest tylko po to, żeby zrobić masę. Dieta jest po to, żeby dostarczyć organizmowi tego co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli trenujesz cokolwiek (nie licząc brydża albo szachów) to zapotrzebowanie organizmu na te składniki zwiększa się. Ich niedobór może doprowadzić do różnych niepożądanych konsekwencji (z własnego doświadczenia - skurcze). A nawet jeśli twoim celem jest schudnięcie, to warto uzupełnić dietę o pożywienie bogate w niektóre mikroelementy, które to ułatwiają (np. chrom, który wspomaga działania insuliny).

póki wódki, póty nadziei

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyrobienie masy

Następny temat

Pij Mleko??

WHEY premium