SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy trenować ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Cześć wam. Mam dylemat bo od roku trenuje LA, a od pół roku trenuje typowo pod sprint. Nie wiem czy jest sens dalej tracić czas na treningi bo mam słabe wyniki, na 100m mam 12s na stoper a na 60m 8.26 na foto( trener spodziewał się czasu poniżej 8 s ale chyba spaliłem się psychicznie). I teraz moje pytanie czy trenować dalej czy dać sobie spokój? Dodam że przez ten rok bardzo się wzmocniłem wcześniej miałem 8.59 na 60m i 13.50 na 100.
Znacie kogoś kto też słabo zaczynał a później miał dobre wyniki?
Czy brak talentu da się nadrobić treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2458
A ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
Co do tego pierwszego pytania jestem pewny że odpowiedz brzmi TAK!!!
może masz złe treningi za mało z siebie dajesz nie wiem,ale sam widzisz jaki osiągnąłeś postęp

"chce być najlepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Tak, cwicz, przez rok mozesz nadrobic bardzo duzo czestym i ciezkim treningiem. Ile msz lat?

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
Trener Johsona mowił ze miara telentu jest postep w pierwszym roku:D a u ciebie widac całkiem sporo urwałes z 13,5 do 12 cos:D wiec Trenuj a tak jak koledzy wyzej ile lat masz?

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc,

teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Przeżuć się na konkurencje techniczne tylko tam biali mają szanse:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Mam 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Hmm, jeżeli na razie tylko pół roku typowo pod sprint to wydaje się, że wyniki są na prawdę zadowalające. I jeżeli tylko udałoby Ci się zejść poniżej 8 to byłby już na prawdę świetny wynik. Ścisła czołówka w Polsce w tym wieku biega na poziomie 7,1, ale mówimy o najlepszych!
Tak na prawdę przez pół roku czy nawet roku to raczej wręcz niemożliwe jest 100% wyciśnięcie z siebie wszystkiego. Więc warto jeszcze potrenować, warto sprawdzić ile jeszcze można wycisnąć...

"Przeżuć się na konkurencje techniczne tylko tam biali mają szanse:)"

Swoją drogą, nie wiem jak z skocznośćią, ale gdyby była to skok w dal także możesz spróbować

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Ścisła czołówka w tym wieku biega poniżej 7 sek[60m] biorąc wyniki z tamtego roku. Powiem Ci, że warto trenować miałem podobnie tak jak Ty ale to bylo z czasem 11 50 na 100m.Teraz mam 18 lat [prawie 1 miech] i widzę poprawę. Efekty przychodzą z czasem nie ma cudów. Może taki wynik twój jest spowodowany brakiem tartanu treninigu na tartanie. Tylko ram wyrobisz "depniecie" i technike dobrą. Sam nie mam tartanu w mieście i muszę się męczyć... ale mam nadzieje ze wyniki przyjda:) Trenuj bo naprawde warto bedziesz potem załował jak przerwiesz treningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
trenuj!:) nawet jeśli nie będzie jakiś mega wyników, to fajnie jest się tak w 'tym' pobawić:) niesamowite mam wspomnienia z zawodów, obozów, poznałem wiele osób - i po części dlatego nie rezygnuj z treningów;) a wyniki z czasem napewno przyjdą, trzeba tylko czasu, czasu i pracy;)

'Kto walczy - czasem przegrywa. Kto nie walczy przegrywa zawsze.'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ZIO 2010] Curling

Następny temat

piłka ręczna

WHEY premium