SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest legalne???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
Udaje sie niebawem na dluzszy okres czasu za granice a mianowicie do Anglii.Nie bedzie mnie w Polsce okolo rok czasu.W zwiazku z tym mam pewien dylemacik k kwestie,ktora mnie nurtuje.

Moje pytanie brzmi:"czy moge legalnie przewiezc ze soba przez granice sterydy?"Nie chodzi mi o jakas hurtowa ilosc,powiedzmy 20 strzalow omki czy 30 strzalow prolo(specjalnie chce wziac polski koksy).Nie chce brac calego wy***anego cyklu bo nie stac mnie na niego w tym momencie,chce tylko lekko "polechtac" organizm podczas cwiczen za granica.Ale nie o tym mowa...

Wiec czy 4 paczki omki badz 6 paczek prolo moga byc przewiezione przez granice?Zaznaczam,ze lece samolotem.Wiem,ze moga mnie przetrzepac.Wiec czy lepiej miec to gdzies przy sobie czy lepiej w bagazu.

O odpowiedzi prosze tych,ktorzy znaja sie na tych sprawach badz podrozowali z w.w. "balastem" po Europie.Dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
Cos z pewnoscia wykombinuje.Zastanawia mnie tylko fakt,czy w razie przypalu po prostu mi to skonfiskuja czy cofna.Oto jest pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makk to ja ci powiem tak. jak u ciebie to znajda to ci zabiora. najlepiej jedz do angli na czysto i niech ci ktos pusci list z tym z polski. tylko nie paczke bo te przeswietlaja. ma byc list. najlepiej babelkowa koperta i priorytet. i nie masz stresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2397
do podrecznego to nawet tego nie wkladaj- bo oni nawet zapalniczki nie daja do podrecznego wlozyc - i go sprawdzaja przed wejsciem na poklad.

Bagażę które idą do luku są prześietlane jak dasz taka ilośc do jede j torby to sie moga rzucic. 2 paczki to chyba bedzie max.

Pozatym nigdy nic nie wiadomo, jak sie pan spred monitora do ciebie czepi to mozesz miec prze***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no wiec tak, sam mialem taki pomysl ale jednak z niego zrezygnowalem, powiem Ci ze jedyne wyjscie to wsadzic ampulki np. do balsamu do ciala, kumpel tak robil jak przewozil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopy a po co kombinowac. napisalem jak to zrobic prosto. jak bym sam tak nie robil to bym nie pisal. w liscie przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
...a po co drzewo do lasu wwozic

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo tam jest drogi las Alex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
nie wiem jak w angli ale ja mieszkam w szwecji to tu na maxa i listy przeswietlaja wiec ogolnnie jesli chodzi o poczte to bym ci odradzal to wysylac bo i tak nie dojdzie a ty dostaniesz zawiadomienie (zgloszenie) sie do wydzialu granicznego i bedziesz musial sie tumaczyc hmmm

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Moze i drogi ten las ale za to jaki bujny i dorodny bez wysuszonych i polamanych drzew

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
hehe jakie metafory

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
WEz przez list niech Ci ktos przysle i po klopocie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazolol La

Następny temat

pierwsze cykle

WHEY premium