SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy takie łączenie partii może być

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Czy takie łączenie partii mięśniowych może być:
Nogi+Biceps+Przedramię -PON\
Plecy+Triceps+Brzuch-WT
Klata+Barki+Łydki- ŚR

Czekam na odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716

Założyłeś temat w dziale dla zaawansowanych więc przypuszczam, że jakieś doświadczenie treningowe masz za sobą ale jeśli masz jakiś staż to powiem Ci, że to nie zadziała.

Już wyjaśniam dlaczego.

W poniedziałek masz trening nóg i bicepsa. Jak podejdziesz do treningu w sposób sensowny czyli potraktujesz nogi tak jak na to zasługują to następnego dnia nie zrobisz solidnego treningu grzbietu bo tych partii nie powinno się trenować dzień po dniu.
A jak zrobisz sobie do tego bicepsa i przedramię to następnego dnia może to wpłynąć na trening grzbietu, który może ucierpieć przez zmęczony biceps i przedramiona.

We wtorek jeśli dasz radę zrobić grzbiet i tricepsa to w kolejnym dniu masz zaplanowany trening klatki i barków, a na zmęczonym tricepsie średnio się to uda.

Jeśli rozsądnie dobierzesz ćwiczenia to możesz machnąć taki trening na utrzymanie czy jakiś okres przejściowy, ale jeśli chcesz robić sensowny progres to trzy dni takiego treningu w tygodniu dzień po dniu średnio się sprawdzą i musiałbyś coś pokombinować z tym rozkładem.




Zmieniony przez - rion10 w dniu 2023-06-12 17:39:54

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
A co drugi dzień da radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Lub jakby mniej więcej tak by było:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Nogi+Biceps+Przedramię -PON\

Klata+Barki+Łydki- ŚR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Plecy+Triceps+Brzuch Piątek
...
Napisał(a)
Usunięty przez gokuson za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 45 lat Na forum 320 dni Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nic o Tobie nie wiemy, podaj cel treningu, staż, wiek.
Połączenie partii dziwne, ale żeby nie kombinować za bardzo ułóż sobie coś w stylu PUSH PULL lub góra dół, chyba ,ze jesteś początkujący do zdecydowanie FBW, ale tak jak pisałem wyżej podaj więcej informacjii o sobie to będziemy mogli bradziej skupić się na pomocy


Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2023-06-15 11:21:28

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Właściwie to tak trochę zaawansowany jestem bo całe lato ćwiczę i jesień a zima wolne i staż 16 lat dietę raz jem raz nie przeważnie nie mam 164 cm wzrostu i 85 kg gdzie choruję na przełyk refluks a wcześniej przełyk baretta , niedoczynność tarczycy , choroby psychiczne i cel to wyrzeżbić i siłownia w domu i podstawowy sprzęt 80 kg ciężaru i sztanga , sztangielki,gryf łamany ławka regulowana,modlitewnik,brama ,wyciąg górny i dolny drążek do podciągania same podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
A możesz trenować tylko 3 dni w tygodniu pn, wt, śr?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Jakim planem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120
Tym planem zacząłem ćwiczyć https://www.sfd.pl/Metoda_pompowania_mięśni-t1135991.html  od poniedziałku ale tylko raz trenowałem bo mam zakwasy i muszę zmienić na inny i chyba wybiorę ten FBW chociaż wszystkimi trenowałem oprócz tego pierwszego planu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Problem w treningu klatki

WHEY premium