SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy taki plan nie zamęczy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tody2010

przeczytaj dokładnie jeszcze raz , bo widze że wszystko chcesz na tace , czytaj program analizuj latwiej niz tam jest napisane nie da sie wytłumaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934

no już rozumiem, za szybko to zlukałem

pytanie tylko jedno, chodzi o ten czas?

nadal utrzymuję tylko przerwę między seriami 2minuty tak?

ćwiczenie jedno po drugim w każdej serii..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tody2010

musisz sie nauczyć słuchac swojego organizmu nie jest to łatwe ale miedzy seriami czas - aż oddech wróci na miejsce , uspokoi sie, a miedzy ćwiczeniami oddech plus moc.

na poczatku bierz zegarek w reke czy stoper i sprawdzaj sobie jaki mniej wiecej to jest czas u ciebie i z czasem sie nauczysz.

czytaj i analizuj a nie rzuć okiem i tyle bo w taki sposób jak podchodzisz daleko nie zajedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934


no no... doczytałem, a wszystkie niejasności wynikają z tego że taki tu zamęt, tyle planów, że jakby człowiek miła sam go układać zginął by w lesie

pora brać się za siebie i basta

Pozdr. i dzięki za pomoc

a i jeszcze jedno, z kreatyną narazie czekać tak? trochę pobudowąć tej bazy






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tody2010

milion razy dziennie trzeba to samo napisać

twoja pula kreatyny to jedzenie na ten moment , kreatyna to nie cudowny środek, poczytaj troche o tym, np dział badania naukowe, bo chyba nierozumiesz że skład twojego ciała kreatyna też wchodzi, może zrozumiesz dlaczego dostarczamy dodatkowo kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934
ok...rozumiem...chciałem się tylko upewnić, dla zielonego nie jest wszystko takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934
jeszcze raz dzięki.... ;) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nie ma za co jesli skorzystasz, czytaj czytaj wiedza to podstawa w tym sporcie , zawodowców stać na indywidualnych trenerów wykształsconych na wysokim poziomie , jeżeli chcesz coś osiagnac to CZYTAJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7934


małe pytanko

czy coś dorzucić do aerobów w dni nietreningowe tj. wtorki/czwartki i soboty?

aeroby zwykle 30min+
brzuszki 4 x 30

czy dać sobie spokój?

nie pytajcie, co chcę dorzucić, czy po co chcę dorzucić,bo nie wiem

proszę tylko o odp tak ( czy coś dorzucic) lub nie :)

Pozdr.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
NIE

"nie pytajcie, co chcę dorzucić, czy po co chcę dorzucić,bo nie wiem "

NO NIE DOBIJAJ MNIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIEGRUBY dziennik treningowy / Masa - siła - sprawność

Następny temat

K***A ja się sypie...

WHEY premium