SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak będzie dobrze?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

85

Wzrost

175

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

117

Obwód uda

61

Obwód talii

87

Staż na siłowni

14

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Tak

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zero

Opisz swój plan treningowy

Rzeźba

Cel cyklu

Sama sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Bardziej chudnięcie

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Raczej nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 130,martwy 230,przysiad 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Ja noe mówię, ze nic nie daje bo to dobre środki. Tylko 1. Nie w takich dawkach. 2. Nie bez podkładu z testa. 3. Nie na pierwszy cykl.


Zmieniony przez - Ornitolog1916 w dniu 2020-05-20 16:21:18
1

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Mi wystarczy jakbym miał jak kolega po dawce 75mg więc tego będę się trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Witam wszystkich ponownie nie planowałem tego ale tak wyszło kolega dał mi za free anavar 50 mg dwa opakowania bo ze strony mu wysłali złej firmy i jem dwa razy po 50mg co 12h i jestem wniebowzięty więc ludziom którzy odradzali życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Pogadamy za pare tygodni, powodzenia, ale z tym po 150 mg wina i oxy dziennie to jakiś kosmodron :D Pierwszy raz w życiu taki pomysł widziałem żeby ktoś wrzucił haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Tak czytam co tu się dzieje i najlepsze jest to że ten zaciekawiony to najpewniej jakiś 15latek któremu doradzają koledzy z osiedla


Zmieniony przez - Smasło w dniu 2020-06-25 22:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Wystarczy poświecić godzinę, poczytać.... ale po co? Kolega z wodogłowiem doradził to znaczy, ze jest gitara :D
On wróci tu na forum, żeby mu pomoc, ale z innym kontem z tematem „pomocy fajka nie staje, czuje się jak gowno” :D

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Chyba pomocy, ostra niewydolność wątroby, co robić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Hahaha dobre chyba u Was biorę trzy substancje na wątrobę i inne środki:) uprawiam sex codziennie więc tak jak myślałem w Polsce ciągle ja nie biorę,a mam 50 w łapie hahaha dziwię się tym opinią chyba że jakieś g**** braliście to rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Z tym po 150 to wiem że przesada chciałem tylko podyskutować i czytałem wiele chodzi o fakt że tutaj to jest wielki hejt i zazdrość nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Tak, bardzo zazdrościmy autodestrukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUSTA z BOOMLAB - problem

Następny temat

Interpretacja wyników.

WHEY premium