SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUSTA z BOOMLAB - problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6
Witam mam pewien problem do rozpatrzenia. od 3 tygodni bije Suste od BOOMLab'u i sprawa wygląda tak że w dzień strzała ból barku zaczyna się lekki dopiero wieczorem. Kolejnego dnia dochodzi do tego opuchlizna i w raz z kolejnymi dniami zaczyna ona schodzić coraz niżej (tak jakby towar spływał z barku w dół) Miał ktoś z was takie przypadki? Słyszeliście coś o czymś takim.
PS. chyba trzeba zmienić Lab (ewentualnie skocze na enante z tego labu i zobacze jak to będzie działać)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205527
Moze wybierz inne miejsce iniekcji.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6
Myślałem o tym tylko wydaje mi się że będzie to samo. Biłem już kiedyś teścia krótkiego po barkach i wpadlo też kiedyś trochę trenu z tego co pamietam. I na tym cyklu nic się nie dzialo. Coś musi być z tym sokiem. Może jestem tym odłamkiem który ma uczulenie na coś w skladzie. (Jestem "lekkimalergikiem". Przeszkadza mi laktoza i co jakiś czas mnie od niej wysypuje. Lekkim bo żadne pyłki z drzew mnie nie ruszają)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94297 Napisanych postów 364223 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668477
Wbij w pośladek jedna inj i jak będzie to samo to albo zmiana na jakiś jeden Estr enan cypio lub zmiana firmy
Być może jakiś nośnik ci nie pasuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zmień miejsce i niech ktoś inny zrobi inj. Jak dalej to samo wina soku.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boom lab taki juz jest uwazaj na niego bo duzo ludzi po nim mialo ropnie i musialo jechac do szpitala na usuniecie ropnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchnięta stopa na cyklu

Następny temat

Czy tak będzie dobrze?

WHEY premium