SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak będzie dobrze?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

85

Wzrost

175

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

117

Obwód uda

61

Obwód talii

87

Staż na siłowni

14

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Tak

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zero

Opisz swój plan treningowy

Rzeźba

Cel cyklu

Sama sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Bardziej chudnięcie

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Raczej nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 130,martwy 230,przysiad 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
14 lat treningów 39 cm w bicepsie, 230 kg martwy, pierwszy cykl anapolon 150 mg. + 150 mg. wina Dla mnie to co piszesz to bajka dla gimnazjalistów
5

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
O i wyszło szydło
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Podnosiłem ciężary jak byłem młody dlatego mam takie wyniki z których nie jest dumny bo chłopaki z którzy wtedy brali podnosili dużo więcej dużo) teraz mam tyle w łapie kiedyś było inaczej w tamtym roku podnosiłem 180 kg tylko, chce sobie coś zapodac żeby lepiej wyglądać teraz nie zależy mi na sile bo to tylko kontuzje. Byłem ciekawy opini tutaj jakie dawki stosujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Ciężary to też geny bo niektórzy na sterydach mogą mieć małe osiągi . Ciężary już nigdy nie będę podnosił bo to niszczy organizm. Z wiekiem wszystko przechodzi teraz liczy się żeby wyglądać w miarę dobrze tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
A tak na marginesie dawno temu mój stary kolega miał takie uwarunkowanie genetyczne że w wieku 19 lat miał 41 w łapie i podnosił 250kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Takie dawki wina i anapolonu to nie wiem czy Burneika stosował przed zawodami :D

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Wino i anavar wiem że 75 jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zrobisz jak chcesz ale to co piszesz jest kompletnie bez sensu i nie dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Harold
Zrobisz jak chcesz ale to co piszesz jest kompletnie bez sensu i nie dla Ciebie.

To co według Ciebie jest dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zacznij lekki cykl na samym tesciu. Poznaj swój organizm jak reaguje na SAA. Potem ewentualnie myśl o drugim środku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUSTA z BOOMLAB - problem

Następny temat

Interpretacja wyników.

WHEY premium