SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ta dieta ma sens?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Witam
Chce w końcu widzieć jakieś efekty swoich ćwiczeń i dlatego już od jakiegoś czasu przyzwyczajam organizm do diety. Aktualnie jest to 2600-2900 kalorii dziennie i waga stoi w miejscu raczej. (Ważę 76kg 180 cm wzrostu i BF % koło 22-25% )Policzyłem swoje zapotrzebowanie według wzoru i PPM wyszło mi 2846,9 więc przyjąłem wyjściowe 2450 kcal, aby zredukować.
Dietę sobie ułożyłem następującą:
8.00 B31g\W97g\T20g owsianka z jogurtem oraz białko kurze i orzechy ziemne z rodzynkami

11.30 B29g\W71g\T14g chleb żytni z piersią z kurczaka i pomidorem i do tego oliwa z oliwek

15.00 B43g\W84g\T3g kurczak z ryżem i do tego brokuły kalafior marchew i sos z jogurtu naturalnego i ogórek kiszony

18.30 B38g\W62g\T3g ryż z kurczakiem i ogórkiem

21.30 B26g\W12g\T11g odżywka białkowa z jogurtem i jabłko z masłem orzechowym

Razem 2490 kcal B167g\W321g\T51g

Trening 3 razy w tygodniu i po treningu banan dodatkowo , słyszałem że żelki mogą też być ale muszę ogarnąć info. Trening o 17 zaczynam trwa około 60-70 min i do tego 15-20 min bieżni lub orbiterka.

Co sądzicie ? i jaki trening na redukcję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety, razem z ankietą działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Uzupełnienie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
redukowałeś już kiedyś i przede wszystkim czy redukowałeś na takiej ilości węgli, biorąc pod uwagę Twoją masę ciała to całkiem sporo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Nie to moja pierwsza dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jak wywalisz to masło orzechowe i orzechy arachidowe, ryż bialy zmienisz na jaśminowy czy basmati, zaczniesz jeść całe jaja i będziesz urozmaicał , przykładowo w ostatnim posiłku mozzarella czy tłusta ryba w zamian za to co masz, pierś na tłustsze mięso np w dni wolne lub wołowinę, to nie wygląda źle, jednak mniej na uwadze to co pisałem o węglach, gdyby nie szlo - im bym się przyglądał w pierwszej kolejności.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
TO zaś mi się makro nie będzie zgadzać. Czyli kurczaka mam zastąpić czym oprócz wołowiny? Bo już się w tym wszystkim pogubiłem :/ A na konsultacje specjalistów mnie nie stać narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
makro to wartości umowne, zwłaszcza przed pierwszą dietą, uwierz - nie będzie różnicy czy masz 5g tłuszczu lub białka w tą czy w tą. Zajrzyj do dziau kuchnia, masz mnóstwo inspiracji na urozmaicenie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Spoko dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Ale powiedz mi co mam zmienić ? i czemu urozmaicić ? I dlaczego mam zmienić kurę na inne mięso oraz wyrzucić orzechy. Jestem laikiem więc wszytskie sugestie są wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Ale czego mam się tak w sumie trzymać ilości kalorii 2400 ? rozkładu makro 40% 30% 30%? czy jakieś inne posiłki bo nie czaje troszkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa ciała a węglowodany w diecie

Następny temat

Mimo diety waga nie spada ponizej pewnego poziomu.

WHEY premium