SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy sie opłaca omka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
albo zrob 10 tygodniowy cykl a nie jakieś 3 szoty

Na Sucho To NawEt TrAwA Nie RoŚnie..;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Wez sobie 100 metki + dobierz dobra diete, a jesli chcesz te starzaly wymieszzaj to z meta po 0.5 ampulki na 1 shot, tj. 1 ampulka na tydzien, pol na poniedzialek i pol na piatek, gwarantuje ci ze napewno ci to pomoze. A tymbardziej ze nie brales nigdy mety powinna ci dac jakies 5kg lacznie z ta omka, ale sama tez da dobry efekt, tylko pamietaj odiecie.

PozdRo!

Nigdy nie zostaniesz sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1200
Bym wzioł to metke ale słyszałem ze potem wszystko spada a nawet i wiecej niz było wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1200
a jeszcze sobie myslałem zeby koks odstawic narazie i kupic jakąs dobrą kreatyne. Co byście doradzili z kreatyn do 90zł najlepiej w tabletkach bo jak w proszku to stara bedzie sie próła ze cos jem a tak po kryjomu:p hehe ale to nie moja wina ze mam takich starych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
koks mozna odstawic ale diety i terningow nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a teraz wyglądasz jak nie chłop?

Jest ok, a do wakacji to masz miesiąc, nie ma takich cudownych środków co by w miesiąc urosnąć.

To długi pracochłonny proces , ale to chyba wiesz.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1200
no wiem wiem.Ale to zdiecie jest przed kontuzją moją. Teraz jestem mniejszy. Nie mam zdiecia obecnie jak wygladam. TO zdiecie jest z listopada. A co do kreatyny to jaką byście poliecili mi w tabletach. Do 90zł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
Cell Pump dobrze klepie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1200
Własnie tez tak słyszałem, ale mi cohdzi cos w tabletkach. ta kreatyna jest dobra Kre-Alkalyn 1500 Strong?? Bo czytałem troche o niej i sie wydaje mozliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
po co oma test prolongat lepszy zrob tak 1 prolongat co tydzien np co poniedzialek to razem 5 tyg do tego po 3 metki dziennie 1 po sniadaniu 1 po obiedzie i 1 po kolacji w dni nie treningowe mety nie lykasz przewanie jest to sobota i niedziela pozostale dni bierzesz co do odstawienia to po skonczeniu mety wez sobie DOBREGO tribulusa w ODPOWIEDNIEJ dawce nie tyle ile no opakowaniu do tego kreatyne i powinno obyc sie bez spadkow jeszcze jak diete potrzymasz dolozysz DOBRE bialko to powinno ci isc z minimum 5kg ladnej masy spadnie z 1kg jest to zalezne od wielu zmiennych o genow itp. omy nie bierz na poczatek przy pomocy tescia te same efekty beda a mniej szkodzi mniejsza zawartosc testosteronu bo 100 a nie 250 mg oznacza to ze 2,5 tescia to 1 oma mniej wiecej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój cykl do oceny - omka

Następny temat

1 cykl tescia

WHEY premium