SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy opłaca sie przepłacać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
zastanawiam sie czy do deki dorzucić sustanon czy omke ? jezeli składy sa takie same to po co przepłacać ? sam juz nie wiem czo tym sadzic bo podobno susta nie zalewa tak wodą jak oma ale w tym temacie oponie sa podzielone :) co sadzicie ?

kania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
susta=oma

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
lepiek kup se omke i luz jedno i to samo

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weż ome ...
a czy Cie zaleje czy nie zalezy wylacznie od twojej diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
bo ogólnie połączenie chyba extra nie deka+oma ?

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no całkiem w cipke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
za***ioza

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Spermik - jaki Ty masz chopie problem, że Cie zaleje - dlaczego Wy wszyscy się tak tej wody boicie - to ja Wam powiem - może to co niektórych zmobilizuje do cięższych treningów - i WRESZCIE zobrazuje - ze organizm ludzki nie jest w stanie zrobić wiecej niz 3-4kg z 8 tygodniowca - to ze ktos tam tyje 12kg z cyklu i potem mu woda spada (a niech spada - co Was to obchodzi) - pozniej zostaje tylko to co zescie zrobili tak naprawdę! Czyli 20-30% tego - wiec jak widac - prawdziwe 5kg miecha to nawet i rok ciezkiej pracy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
heh Uriel załamałeś mnie :( ja myslałem ze zrobie te 12kg w 10 tygodni :( kurde chyba nie ma sensu dalej cwiczyć :(

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Uriel ale ty jesteś niedelikatny... Nie moge codziennie lepsze texty widze w tym dziale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nikt nie powiedział, że to łatwy sport. Wręcz przeciwnie - dieta zabija - treningi zabijają - z kasy wylatujesz - stajesz się egoistą - poprostu pakerem mniejszym lub większym - niech ten sport będzie jakimś dodatkiem w Twoim życiu a nie celem samym w sobie!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIEDLUGO ZACZYNA CYKLA ( M1T W PLYNIE- BOMBA!!!!)

Następny temat

Jakie prawdopodobieństwo że mnie zablokuje ?

WHEY premium