SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy rozpietki rozplaszczaja klate?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
Czy to fakt czy tylko mi sie zdaje ze po rozpietkach spada mi pompa i klata sie jakas plaska robi? Czy moge w zwiazku z tym robic przenoszenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
nie - rozpiętki rozciągają mięśnie klatki piersiowej, a nie zmniejszają jej, nawet bym powiedział że zwiększają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Chyba źle robiłeś te rozpiętki. W moim przypadku klata jest większa po zrobieniu rozpiętek niż przed ich robieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
NO zgadzam sie ze rozciagaja, u mnie tez tak sie dzieje. Ale klatka rozciaga sie na boki jakos i wydaje mi sie bardziej plaska. Moze zle robie, ale wydaje mi sie ze poprawnie. Moze to sprawa genetyki i ktos tak jeszcze ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
lepiej płaska rozciągnięta niż wypukła ale szeroka jak barki
to że na treningu klatka po rozpiętkach wygląda płasko, to nie znaczy że jest tak przez reszte czasu nietreningowego też tak jest. Rób śmiało rozpiętki i nie przejumuj sie że na treningu wydaje ci się że ci ją rozpiętki spłaszczają, klatke spłaszcza np. upadek sztangi z cięzarem powyżej 80 kg podczas wyciskania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT i masa?

Następny temat

masa do oceny

WHEY premium