SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy redukcja w taki sposób ma sens?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Witam, potrzebuję pomocy, mianowicie mam 18 lat, więc obecnie na trenera personalnego nie mam funduszy, a co za tym idzie sam próbuje zrobić redukcję. Po rozpoczęciu pandemii przytyłem i obecnie mam 97kg/172 cm wzrostu, sam sobie ułożyłem dania w trakcie dnia i nie wiem czy idąc tą drogą uzyskam w ogóle jakieś efekty. Mój jadłospis dzienny to:
1. 4 jajka+1 lub 2 kromki chleba razowego
2. Kanapka z bułki razowej z warzywami i wędzonym łososiem
3. 100g ryżu+0.5kg piersi z kurczaka najczęściej smażonej na 2 łyżkach oliwy/ raz w tygodniu ryba zamiast kurczaka
4. Jogurt naturalny z owocami
5.pol szklanki płatków owsianych na szklankę mleka+ owoce dla smaku
Do tego staram się co godzinę pić szklankę wody co daje łącznie 3.7L dziennie, oraz dziennie robie do 10km cardio na rowerze stacjonarnym. Za wszelką pomoc z góry dziękuję, liczę na wyrozumiałość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nikt tego Ci nie pwoie, za mało o Tobie wiemy, nie wiemy jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne, jakie BTW masz z diety, czy jestś na bialnsie ujemnym, czy dodatnim, czy jesz 100g łososia czy 250 ile tego jogurtu, jaka ilość owoców itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Postaram się wszystko dokładniej opisać około godziny 20,a z czego mogę określić zapotrzebowanie kaloryczne? Bo BTW mam około 1900/2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Wejdź na potreningu kalkulatory

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Zapotrzebowanie 2940, btw 226 55 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Szczegółowe posiłki1. 4 jajka+1 lub 2 kromki chleba razowego
2. Kanapka z bułki razowej z warzywami i wędzonym łososiem(1 bułka,80g pomidora,30g ogórka,70g papryki,20g sałaty oraz 30g łososia)
3. 100g ryżu brązowego+0.5kg piersi z kurczaka najczęściej smażonej na 2 łyżkach oliwy/ raz w tygodniu ryba zamiast kurczaka(~200g) i czasem zamiast ryżu warzywa takie jak brokuły lub kalafior
4. Jogurt naturalny z owocami(400g jogurtu+70g truskawek)
5.pol szklanki płatków owsianych na szklankę mleka+ (40g borówek i jeden banan)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Teraz wklepiesz to w kalkulator i on ci podliczy kcal i rozklad btw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
lodzianin1
Teraz wklepiesz to w kalkulator i on ci podliczy kcal i rozklad btw



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak masz zapotrzebowanie 2800 a dosatrczasz 1900 to nie dobrze jest, doprowadzisz organizm do szybkiego załamania metabolicznego i nic nie zredukuejsz, rozwalisz układ hormonalny i lipa bedzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Czyli maksymalnym progiem zejścia będzie ok 2400kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
I jeśli mogę dopytać,czy te proporcje btw są ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz? Prośba o poradę

Następny temat

Czy taka redukcja może przynieść efekty?

WHEY premium