SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę zacząć trenować boks?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witam mam 15 lat w sierpniu skończę 16, mam 188 cm wzrostu i jestem chudy dokładnie nie wiem ile ważę.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest to odpowiedni wiek do rozpoczęcia trenowania boksu. Jeśli tak to czy może znacie jakiś ośrodek treningowy na początek, mieszkam 50km od Lublina i jakieś 32km od Puław.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Ci musi się przede wszystkim chcieć. Predyspozycje to jedno, a chęci to drugie. Nawet jeżeli byś był stworzony do tego sportu, to bez tego drugiego nie da rady.
Leć na pierwszy możliwy trening i pamiętaj - trening czyni mistrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
Nie możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Odpowiedni.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
nie trać czasu i zacznij trenować jak najszybciej,wiek idealny by zacząć.

Zmieniony przez - kondek w dniu 2011-06-17 18:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 241
Co to w ogóle za pytanie - im wcześniej zaczniesz tym będziesz lepszy. Koniec bajki.

Bo najważniejsze jest p********ęcie! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A tym że jesteś chudy też się nie przejmuj. Z wiekiem nabierzesz masy a póki co w swojej kategorii będziesz miał zayebisty zasięg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
w boksie lepiej być szczupłym-masz większy zasięg ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
zawsze można zacząć,ale dopiero chyba będziesz normalnie trenować od września bo większość sekcji nie trenuje w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie możesz zacząć trenować bo nie otrzymałeś mojej oficjalnej zgody, co do wieku to nie jest to odpowiedni czas aby zacząć treningi, ciężko to określić ale najlepiej zacząć trenować w wieku około 85 lat. Jeśli chodzi o masę to jest to kolejny powód byś porzucił pomysł treningów, na boks chodzą same hardcorowe koksy które pałaszują krwiste steki 24 godz. na dobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Ja przy wzroście około 177 cm ważę 56 - 57 kg :P Wagą się nie przejmuj ja w twoim wieku zacząłem trenować i żałuję że nie zacząłem wcześniej :P Wbijaj na trening i się nie zastanawiaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
Poczekaj jeszcze 5 lat i wtedy idz. Ludzie, w jakim wy swiecie zyjecie. Jakbys byl na to napalony to juz bylbys na tej sekcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi kung fu w wakacje

Następny temat

NIESAMOWITY, POTĘŻNY - mój lewy sierpowy ;)

WHEY premium