SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mi to zaszkodzi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Siemanko, mam 14 lat. Kiedyś z rok remu ćwiczyłem 8 miesięcy dość profesjonalnie bym powiedział, bo te wszystkie plany, itd. ze sprzętem itd. Lecz mówiono, że to szkodzi stawom (co zresztą sam troszke czułem przez jeszcze jakiś czas po przestaniu) i przestałem. Teraz moim priorytetem są sztuki walki a za siłownie planuje sie wziąść w wieku ok.16 lat (tak w 3 gim planuje, nie zawcześnie??) Te 8 miesięcy dało mi b.wiele a teraz planuje robić sobie rano i wieczorem brzuszki,pompki na kościach i podciąganie. Nie jakieś profesjonalne plany ale 100 brzuszków, 30 pompek, z 20 podciągnieć i tak 2x dziennie, tak żeby utrzymać forme bym powiedział. Czy mi to zaszkodzi?? A jak nie, to jakie ćwiczenia dodać jeszcze?? Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Nie rób zwykłych brzuszków bo to prawie nic nie daje. Jak juz robisz to rób krótkie. Ale na brzuch lepiej rób ABS II bo to jest dopiero dobry trening brzucha... a do sztuk walki potrzebny jest dobry brzuch o ile wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie zaszkodzi ci to, w tym wieku to najlepsze rozwiazanie, cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala. trening domatora wejdz i sam zobacz jakie inne cwiczenia mozesz wykonywac na rozne partie miesniowe.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
NA pewno nie zaszkodzi tylko nie 2 razy dziennie

Zastosuj sobie trening domatora pompki w różnym rozstawie dłoni, brzuszki, przysiady wszystkie ćwiczenia które możesz wykonywać w domu

Jednak raz dziennie wystarczy i trening zaplanuj 3 razy w tyg będzie optymalnie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
a nie lepiej robić takie ćwiczenia mniej ale częściej?? Wiem, bo jak trenowałem to też 3x w tygodniu ale tu?? No dobra, wkleje później plan do ocenienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777867
Wrzuc zobaczymy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Tak bym sobie robił

brzuszki - z 50-100 powtórzeń
pompki zwykłe na kościach - z 30-50 powtórzen
przysiady - z 50-100 powtórzeń

I to bym se robił z 2x dziennie (ale żem wyszukał ćwiczenia nie ? ? ) Ja chce poprostu utrzymać forme bym rzekł a nie rozrastać się bo tym zajme sie za ok.2 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
ale człowieku gdy robisz więcej to nie znaczy że to będzie lepsze rozwiązanie nie rób tego 2x dziennie tylko raz i to nie dzień w dzień tylko 3-4 dni w tygodniu pozdro

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Ja wiem, że jak sie ćwiczy tak profesjonalnie to sie 3x w tygodniu. Ale czy na takie ćwiczenia to 3x na tydzień nie bedzie za malo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
a nie dostajesz na tym treningu SW wystaraczajaco w dupe że jeszcze masz siły na treningi w domu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Dostaje dlatego mówie, że tylko takie ćwiczenia. Jak zrobie 100 brzuszków dziennie to nie umre przecież. A pompki na kościach to mi sie sprzydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
z tym pytaniem to chodziło mi bardziej o to czy podczas treningu SW nie wykonujecie cwiczen z własnym ciałem(pompki brzuszki itp)?
Jeśli tak to jaki sens później powtarzac to w domu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 (16) lat nie za wcześnie ?

Następny temat

Plan treningowy,dieta-Doradźcie koksy

WHEY premium