SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy masa idzie rowno z sila?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Czy masa idzie rowno z sila chodzi mi o to ze cwicze juz prawie dwa lata i sila fajnie idzie do przodu ale obwody stoja caly czas w miejscu...Moje parametry:wiek 18 wzrost 194 waga 80 cel masa podam przyklad w bicepsie mam 36 cm a robie serie hanklami 20 kilowymi widzialem u mnie na silce ze ludzie z duzo wieksza lapa nie umieli tych 20 nawet ruszyc...Czekam na wasze wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
jakies propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Wyciskanie leżąc (kg) 95

Zazwyczaj ludzie z łapą >36 wyciskają więcej, więc imo siła idzie proporcjonalnie do masy. Jeżeli masa nie chce iśc dopracuj dietę, zwieksz ilosc kcal i na pewno cos ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
tak dieta wiecej kalori wiecej wegli tluszczu(dobrego) i bialka witaminki mineraly i trening a jak nic to zrob sobie z 1-2 tyg przerwy i znowy zacznij cwiczyc sadze ze kazdy co zaczynal przygode z silka mial swoje przejscia tego typu pamietam ze tez tak mialem 20 sie rwalo az milo ale bico stalo w miejscu ale spokojnie do wszystkiego dojdziesz
1

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
z siła to słabo, a tymi hantlami to widocznie zarzucasz na bary 50kg przysiad 80kg,
wiec raczej idzie to proporcjonalnie widocznie sie musisz wziasc za diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
po 2 latach wyciskanie 95kg, przysiad 80kg i barki 50 to nie jest tak duzo.
cwicze tez od 2 lat, jestem nizszy od ciebie i bardziej otyly i na przysiad wezme ponad 150, a barki swego czasu 80.
co do bicepsu 20kg tez nie sporo .
jak na swoj wzrost powinienes miec ulatwiony start

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
czemu ulatwiony start?????????Mnie sie wlasnie wydaje ze wysoki ma ciezko z nabraniem masy niz maly...Te info w ankiecie sa stare;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
a moim, ze latwiejszy, bo masz wiecej sily juz na samym poczatku
1

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Co do pytania glownego.
Sila i masa to zderzenie dwoch wykresow.
Sila i masa ida blizniaczo do mniej-wiecej 4 tygodnia nowego treningu. Potem postep masy leci na pysk w dol a poziom sily wzrasta jeszcze przez spory czas powodujac coraz mniejszy i mniejsz wzrost masy.

Jedni po 4 tygodniach zmieniaja trening, drudzy jada 8 tygodni i potem przelewaja sile na mase. Drog jest wiele tak jak i organizmow.

Pytanie drugie - cwiczenia bilateralne/unilateralne. Niektoryz osobiny wykazuja niemal zerowy wzrost masy przy cwiczeniach wykonywanych jednorecz, inni rosna dopiero na nich. Zalezy od organizmu i stazu.

A co do twoich statystyk - przesaczyles sie plazowka. Musisz to zmienic. Przysiad - to jest ledwo wynik poczatkujacego, musisz sie za niego wziasc, nie dziwie sie ze obwody nie ida do przodu bo pewnie i MC kuleje. Dysproporcja miedzy wyciskiem na klate a wyciskiem na barki jest ogromna.

Do roboty!

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2009-02-05 22:37:32

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
czyli co mam robic?Zalezy mi na rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
zadam pewnie dla was glupie pytanie co oznacza skrot IMO? :)

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

a6w+ dieta

Następny temat

czas na fbw...

WHEY premium