SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam dobrze ułożony plan?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Ściąganie drążka, chodzi o grzbiet. W zasadzie to zawsze ściągam do klaty ale tak jakoś napisałem. Dzięki. Mogę zrobić tak? Poniedziałek, środa, piątek trening, przed treningiem 5 min rozciągania i 10 min biezni? A w sobotę iść sobie na samą bieżnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DuLooK00
Ściąganie drążka, chodzi o grzbiet. W zasadzie to zawsze ściągam do klaty ale tak jakoś napisałem. Dzięki. Mogę zrobić tak? Poniedziałek, środa, piątek trening, przed treningiem 5 min rozciągania i 10 min biezni? A w sobotę iść sobie na samą bieżnie?


Nie rozciągaj się przed treningiem po treningu delikatne rozciąganie albo w dzień wolny rozciąganie przed treningiem osłabia mięsień możesz na YouTube posłuchać Seba kot on tłumaczy co i dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
No to sama bieżnia na rozgrzewkę będzie okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz chociaż lepiej posłuchaj tego

pewnie mi drugie konto zbanuja bo link konkurencji xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Generalnie po pierwszym treningu jestem zadowolony, pompa całego ciala. Z bardziej istotnych rzeczy to przysiady robiłem 70 kg na 8 razy, 4 serię, klatę też 70 tyle że 12 powtórzeń i 4 serię. No i podciąganie 4 serię, 3 serię udało mi się po 4, a ostatnia na 3. Zobaczymy co będzie za miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Ostatnia serię klaty zrobiłem 10 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bieżnia rowerek, jakieś inne maszyny cardio ok, 10-15 min dla pobudzenia krażenia a potem rozgrzewka właściwa, bieżnia nie rozgrzeje Ci ramion.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Rozgrzewam też ramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 262
Po wyżej napisanym planem FBW, jaki plan mógłbym realizować na siłowni ? split czy pusz/pul ? wydaje mi sie, że lekko zaniedbałem barki i chciałbym sie skupić na nich i oczywiście na nogach. oglądałem filmik o planie pusz/pull/leg ale nie wiem czy to dobry pomysl. co sądzicie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - ocena

Następny temat

Kontuzja pleców

WHEY premium