SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś jeszcze trenuje Ju-Jitsu ?? Kilka pytań do tych co uprawiają JJ i BJJ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
oj mój przyszły mąż gupkiem... Czego to się z forum można dowiedzieć...

Tomasz masz coś na swoje uspraiwedliwienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Nic

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Jak mogłeś w tak drastyczny sposób potraktować k2rolę, skrytykować jej za***istego awatarka, pastwić się nad jej (może nie wynikającym z niewiedzy) brakiem znajomości tematu, w ogóle nie zachowałeś się jak mod, a zwykły szczyl 15-to letni. Wstydziłbyś się. yhhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"Proponuje przprosiny... inaczej odbiore Ci zabawki z pisakownicy. Dam ludzia ktorzy szanuja innych"

MHM

jak mam to rozumieć? Odbierzesz mi status moderatora? Zbanujesz mnie?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dział kuleje, w wy w taki sposób traktujecie nowych... myslec trzeba , ale nie na zasadzie, ze się wychylił, no to pomyślelim, że możeby go po łbie?
Lukrecja, ty serio myslisz o tym potłuczonym gościu? nie dośc że moderator, to jeszcze zdradził grappling.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
tzn jak traktujemy nowych?
ja grzecznie pisałem, przywitalem sie...a za chwilę się okazalo ze jestem głupkiem i ktos wszechwładny(swoim zdaniem ) usunie mnie z naszego kochanego forum. Tylko drżeć.

a lukrecja mnie docenia po prostu

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2005-11-20 22:15:13

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Spokoj kurna! Zaszlo nieporozumienie. K2rola nikt Cie tu nie obraza, a wypowiedz o pijaczkach byla a propos Avatara( czyli obrazka obok wypowiedzi) kolegi Jakryca. Nikt Bron Boze nie zamierza tu obrazac ludzi trenujacych co innego niz my. A PITTT glupkiem nie jest, recze wlasna glowa.

Peace ludzie. To powiedzialem ja, moderator od spraw porzadkowych.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
pinecone85 - czym mam Ci odciąć głowę? sierpem, czy kosą? a może siekierą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Fajnie gadaliscie. Szkoda, ze zmieniliscie temat. Doszlo miedzy dwoma osobami do nieporozumienia. K2rola, Pittt zwracal sie w sprawie avka do Jakryca. Nikt nikogo nie chcial tu urazic, ty na pewno tez. Dajcie juz spokoj. W temacie. Mialem kiedys taka ksiazeczke, wydana albo przez MKFiS, albo przez PZJJ, nie pamietam. pt "JJ sportowe i tradycyjne". Ale pamietam, ze repertuar przedstawiony na zdjeciach dzisiaj ocenilbym, iz bylo tam sporo technik z Karate i Judo. Takze nie da chyba generalizowac JJ jako jednomitego stylu. Wszytko zalezy wylacznie od trenera.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gracie Barra Cup

Następny temat

Muay Thai & kick boxing trening

WHEY premium