SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jak uzylem hcg bez koniecznosci użycia mogą być konsekwencje zdrowotne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
Witam trochę sie martwie poniewaz cykl byl krotki a ktos powiedzial że i tak muszę użyć i jedną pake zużylem na kilka strzalow potem po 2 tygodniach clomid z 20 tabletek, jest możliwosc że się zablokowalem czy cos? Ps. Przepraszam że nie mogę zmiekczyć niektórych liter, ale cos mi sie stalo z klawiaturą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
Aleks dzięki za odpowiedź. ! Niestety zanim to napisałeś wziąłem całą tabletkę dostinexu 0,5mg najwyżej zbije się trochę mocniej ale na pewno poza granice normy nie wyjdzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jaki cykl,środki, dawki czas trwania,badania. Najlepiej ankieta działu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jaki to był cykl i jak długi, rozpisz wszystko. Clomid, to nie cukierki. Najlepiej zrobić badania i wtedy wiesz co się dzieje w hormonach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
Witaj. Ogólnie HCG samo w sobie nie blokuje. Zazwyczaj stosowany jest właśnie żeby pobudzić przysadkę i jądra do produkcji własnego testosteronu także tutaj nie masz się co martwić o to że HCG samo w sobie powoduje blok. Jednak nie oznacza to że środki jakie brałeś czy nieodpowiednie zastosowanie clomidu poprzez zbyt krótki okres trwania samej fazy pocyklowej nie powoduje że jesteś ciągle zablokowany. Najlepiej jakbyś napisał nam coś więcej o sobie tak jak wspominają koledzy wyżej No i musisz obowiązkowo wykonać badania hormonalne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
Panowie tu macie moje wyniki, na prolke wziąlem jedna tabletke dostinexu 0,5mg powinno wystarczyć, dodam iż badani zostaly zrobione okolo 1,5 tygodnia po clomidzie ( wiem zj**alem powinny byc dwa żeby clomid już nie dzialal) i ogulnie odblok przebiegal tak że 5000ui podzielone na pare strzalów co 3 dni po 2 tygodniach (tak dlugo bo dopiero potem uznalem że jednak wlaczę clomid) wziąlem 20 tabsów codziennie jeden. Cykl byl taki że na początku zacząlem bylo fajnie miesiać lecialem enan 300mg tygodniowo ale mialem ciezki wypadek (problemy z sercem+ rozpad mięsni, nie przez anaboliki) i jak się domyslacie przestalem i tak lecialem bez odbloku po wypadku i nagle zaczęly mi doskwierać spadki które zanotowalem, patrząc na kolegów z silowni i tu bylo glupota z mojej strony za szybko chcialem gdzie jeszcze mój organizm nie byl przygotowany na intesywny wymagający trening a co dopiero na sterydy, ale wbilem sie na cykl 250mg tygodniowo enan po 2 tygodniach uznalem że to nie ma sensu bo jeszcze nie mogę dawać 100% na treningach. Wiem glupota kierowalem się chęcią jak najszybszego powrotu do dawnej formy ale na to potrzeba czasu na regeneracje organizmu. Panowie proszę was o pomoc bo się martwie trochę czy nie jestem zblokowany czy cos. Poniżej daje badania, a myslę że nakreslilem wam to wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie jesteś zablokowany. FSH powinno się z czasem unormować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
A test nie spadnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Dorzuć na noc 1x 50mg clomifenu najlepiej aptecznego przez 10 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
A clomid to ma pomóc to fsh wbić wyżej tak? A jeszcze ten progesteron mnie męczy nie jest za wysoko, no niby w normie ale jednak blisko przekroczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
colin2000
Dorzuć na noc 1x 50mg clomifenu najlepiej aptecznego przez 10 dni.

Myslisz że pomógl by z fsh? bo niby wyniki nie są takie zle bloku nie ma jak kolega wyżej pisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Ogólnie jesteś przyblokowany. LH też nie za wysoko FSH leży poniżej normy. Cytrynian clomifenu działana na zasadzie antyestrogenu co powoduje sprzężenie zwrotne w przysadce mózgowej poprzez selektywny wychwyt Lh, FSH.
Niewiadomo jak organizm szybko powróci do równowagi. Jeżeli dłużej to zajmie to testosteron sukcesywnie będzie spadał.
Moim zdaniem clomid a dokładniej closbirgeryt (nazwa handlowa) wsporze układ HPTA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania do oceny .

Następny temat

Odblok po cyklu

WHEY premium