SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Greg Kovac = Klaun czy tchórz ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30262

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1563
......ja bym sie cieszyl jak bym wygladal jak kovac.........mam gdzies talie....bo mam 100 w pasie hehe.....moze mi sie uda kiedys ja zmniejszyc narazie ciesze sie ze nierosnie...ale ponad 60 to bym chcial miec w lapie i 160 klacie czy 180, co za roznica hehe:)...krutko mowiac ...czy produkty muscletech sa dostepne u nas w sklepach?..hhee

pozdrawiam wszystkich fanatykow masy:)

frezerr

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Kovacs w obecnej chwili ma 78 cm w bicepsie. W którymś z tych fleksów tak czytałem i stosują na nim najnowże sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
78?
troche szybko mu się by musiały łapki porozrastać tak nagle

Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/____________\


Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9538
Ludzie :) Takie gadanie że GK nie startuje w Mister Olympia lub w Strongmanach bo się mu nie opłaca wg mnie to bujdy. Zarówno jedna i druga impreza pomimo że nie przynosi duzych profitów to jest niezwykle prestiżowa, zarówno dla człowieka jak i dla firmy którą reklamuje. Prawda jest taka że GK nie ma możliwości nawet zakwalifikować się do MOlympia ponieważ wygląda po prostu źle, a co gorsza nie da się tego zmienić, przynajmniej w takim stopniu aby mógł rywalizować chociażby z pierwszą 16. IMHO on jest słabszy (biorąc pod uwagę sylwetkę) od kilku polskich kulturystów i nawet z nimi by przegrał. Co do siły to myślę że lepiej żeby krążyły o niej legendy niż aby się okazało że tylko 70% z tego to prawda. Kto pracuje ciężko na siłowni to zdaje sobie sprawę że te wyniki są mocno przesadzone. I na koniec, ten człowiek (o ile sie nie mylę) mam 29 lat, zobaczcie jak on wygląda, pomyślcie jak będzie wyglądał za 10 lat (o ile dożyje). Dla mnie to beznadzieja i wybryk natury, sam wybrał taki los.
ps:
inna sprawa to fakt że MO jako zawody które promuja zdrową i piękną sylwetkę gdzieś po drodze zgubiły to co miały na celu promować i czego miały być etykietą. Aktualny mISTER olympia wygląda fatalnie (szczególnie na wydechu, w luxnej pozie) i nikt mi nie wmówi że to ideał męskiej sylwetki i siły, brzuch to mój teść ma mniejszy co nigdy siłowni na oczy nie widział... Gdzie te czasy Arnolda... ;) Mam nadzieję że wrócą szybko bo na razie to kiepsko wygląda.

pozdrawiam

"Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa"
Tytus, Romek i A'Tomek, ks.XIV

"Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa"
Tytus, Romek i A'Tomek, ks.XIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Kovack to moim zdaniem tylko laleczka w rękach promotorów, uważany jest za "najlepszego" w czymś tam, a jakoś tego nieudowadnia, boi sie czy co?
Koksy? Wciągał jak cholera. A teraz na tym zdjęciu wygląda jak swiniak, bez jaj. Jeżeli jego nazywamy kylturystą, to gdzie ten sport zaszedł. Obecni mistrzowie zwiększają ciągle masę, takie są teraz wymogi, to jak będą wyglądać za 50 lat, jaką wtedy będzie trzeba mieć masę, jeżeli każdy będzie wyglądał tak jak on, to mam nadzieje ze tego niedorzyje.

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys Kovacs byl dla mnie Bogiem, ale dawno go nie widzialem. Po tym zdjeciu spadl poza pierwsza setke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Dlatego też nie mógłby on rywalizować z KULTURYSTAMI na żadnym
prestiżowym turnieju nie mówiąc o MO na które nie miałby szans się zakwalifikować.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2640
witam wszystkich na najlepszej stronie o kulturystyce!!! jestem nowy i uważam że Kovac nażarł się różnych gówien i myśli że jest najlepszy!!!!

jutro będzie lepiej!!!

jutro bedzie lepije!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Witaj na SFD - jest tu fajnie to fakt


pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Heh jak zwał tak zwał, to co brał to to co inni wielcy pakerzy, ale przy tym zbyt się obżerał na oko.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strong Man w filmie

Następny temat

Troche o sobie i pare pytań..

WHEY premium