SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Greg Kovac = Klaun czy tchórz ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30260

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Ja i tak podziwiam tego czlowieka dla mnie jest numerem 1 jesli chodzi o sile jaka posiada !!!

"Kiedy jestem na siłowni jestem tam sam nie mam tam nikogo nikt mnie nie zmuszał abym tam poszedł, jestem kowalem własnego ciała i umysłu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JA MAM TO SAMO ZDANIE!JEST NAJWIEKSZY I NAJSILNIEJSZY NA SWIECIE!!!!!POZDRAWIAM!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ech...

To już kwestia upodobań. A nad gustami nie dyskutuje się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
..Nasz wspanialy Kovack.. Mi z tego wszystkiego szkoda mi jedynie jego żonki..!! Z tego co pamietam jest polka.! i to ona a nie greg musi najgorzej cierpiec..hehe..

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!Flexx,czy fakty do was nie przemawiają?Facet Wygląda,jak by miał nerki chore-jest cały spuchnięty.Ponadto zarówno jego wymiary jak i osiągi są mocno przesadzone.Mówiąc krótko Covacs to wieprzek-w dodatku mocno przereklamowany.

Wojtas-pyton-warszawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
HMMMM NIEBEDE ZNOWU ZACZYNAŁ TEGO TEMATU ALE NIEMASZ RACJI I TYLE WOJTASPAKO!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Kovacs kiedys mi imponowal glownie sila, ale kto to widzial te jego wyniki
niech nakreci film o sobie hehehehe i pokaze jak to targa to uznam ze z niego jest wielki czlowiek a tak to....

PKS ''ANOREKTYK''

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
gosciu jesli chodzi o siłe to kasuje wszyskich nawet colemana a pudzianowski to przynim dzieciak a wyglad to odwrotnosc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
Czytałem kiedyś, że Greg jak miał 17 lat to bawił się w ten sposób, że przewracał krowy na pastwisku u dziadka na wsi pewnie to bujda, ale tak o nim pisali.....

AMDG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przewracal czy obracał? oni z arnim cos z farm sex mieli;), a wracajac do tematu, co do siły - nigdy nic nie widziałem ile dziwga wiec ciezko powiedziec...jakis tam film byl ale nie wiadomo czy fake czy nie, co do wygladu , dla mnie dno, kiedys spoko w miare, teraz dno...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strong Man w filmie

Następny temat

Troche o sobie i pare pytań..

WHEY premium