SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy CLA pomoże?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Własnie sobie zamowilem to CLA Tonalin Olimpu bo trening siłowy 3 razy w tygodniu + aeroby, 2 razy w tyg. HIIT i 6 Weidera (11 dzien) i cos redukcji nie ma. Nie mam czasu na diete, ale podstawowych zasad zywieniowych sie trzymam (duzo warzyw, umiarkowana ilosc owocow, wysokie IG przed treningiem itp.). Czy CLA mi pomoze bo sie katuje i katuje i tylko stawy ostro dostaja ze zaczynam je troche czuc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie pomoże.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Ale wyczerpująca wypowiedź:). Coś więcej może ktoś powie? Z tego co wyczytałem to sprzężony kwas linolowy reguluje gospodarkę tłuszczową i mięśniową w organizmie i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, więc dlaczego nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Bo to co jest napisane na opakowaniu niekoniecznie musi być prawdą. Gdy jakiś suplement, zwłaszcza "wspomagający odchudzanie", staje się popularny, to wtedy wzrasta nim zainteresowanie wśród osób środowiska medycznego. Skoro jest to preparat redukujący tkankę tłuszczową, to może warto go uwzględnić w planie odchudzającym osób, których otyłość już zagraża ich życiu lub po prostu w profesjonalnym planie dietetyczno-treningowym. Przeprowadza się wtedy badania z podwójnie ślepą próbą, gdzie zażywający suplement (zazwyczaj w dawkach o wiele większych niż sugeruje producent) nie wiedzą co dostają i porównuje do gruby kontrolnej. Gdy w dziesiątkach lub setkach badań, pomiędzy grupami nie ma różnicy, wtedy takie osoby jak ja śmią twierdzić, że np. CLA nie działa

Ale skoro już zamówiłaś sobie CLA, to jeżeli mocno uwierzysz w to co jest napisane na etykiecie, to może pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, zbudujesz mięśnie, czy cokolwiek chcesz Siła placebo może być naprawdę duża, czego wynikiem są miliony zadowolonych klientów

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3712
nie pomoze bo jest tak jak HMB kwasem tłuszczowym, a wiadomo ze HMB na wielu nie działa . nie bierz tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
no dobra trudno jak juz zamowilem to wezme to. mam w sumie problemy ze skora. na tluszcz moze nie zadziala rzeczywiscie ale zaszkodzic chyba nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA 1000 KCAL - POMOC

Następny temat

Redukcja tłuszczy z zachowaniem masy mięśniowej

WHEY premium