SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy BCAA+Glutamina Xtra koniecznie trzeba rozpuszczać?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
Tak jak w temacie,
Moje pierwsze pytanie jest takie że kupiłem BCAA + Glutamina XTRA i tak się zastanawiam czy koniecznie trzeba suple w proszku rozpuszczać, czy można po prostu odmierzoną porcję proszku wsypać do ust i popić wodą. Czy wchłanialność będzie niższa w ten sposób.

Drugie pytanie to czy ew. można rozpuszczać kilka supli w jednym napoju, tzn. BCAA, Carbo i stack kreatynowy czy każdy oddzielnie ?

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 343
możeś smiało do pyska i popic ;)

Ad2. możesz, nie ma problemu

Zmieniony przez - Roki123 w dniu 2012-01-02 19:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
W dwóch przypadkach: TAK

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witaj
Oczywiscie ze mozna popijac prosze woda , aczkolwiek te suple sa na tyle smaczne ze lepiej wypic moim zdaniem
Razem tez mozna wszystko wsypac i mieszac , i to jest rozsadne wyjscie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
dziękówa wszystkim serdeczna :)

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj: ile bcaa rozpuszczacie? To mają być 2 płaskie czy 2 czubate łyżeczki do cukru (tak aby było 10g w proszku)

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-01-30 14:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
2 lekko czubate

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Aczkolwiek lyzeczka lyzeczce nie rowna , i najlepszym sposobem bedzie albo zakupic sobie wage i poprostu juz miec na przyszyszlosc , albo tak jak ja kiedys robilem , bierzemy puszke i marsz do najblizszej apteki , zapytac mile panie czy moga wam odwazyc i pokazac ile to jest np 10g , nie bedzie problemu przynajmniej ja nigdy nie mialem
ps. polecam proszek wziac w oryginalnym opakowaniu , bo dziwnie wygladalo by jak ktos nagle wpada i chce wazyc jakis podejrzany proszek
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ok. Ile minut przed treningiem brać to bcaa bo nie jest to sprecyzowane. Poprzednio jak brałem konkurencyjne bcaa było to ok 45 min przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
przyjęte jest 30 minut

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy WPC można podać osobom do 14 roku życia i kobietom w ciąży

Następny temat

ACTIVLAB Whey Protein Isolate dla kobiety

WHEY premium