SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ALA jest juz w sklepie sfd?I pare pytan...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Dal bym sogi, ale skonczyl mi sie abonament - dam jak bede mial.
Czarnuchok: Czemu male ilosci glukozy? Co polecasz mi dodac do cyklu? Na pewno kupuje 2,5 kg GainFast Universal, kreatyne olimp creapure 300g i ALA. Na wydanie na ten cykl mam 350-400 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
W magazynie Power Zone już jest a od poniedziałku będzie dostępne w sklepie SFD.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
"Czarnuchok: Czemu male ilosci glukozy? Co polecasz mi dodac do cyklu? Na pewno kupuje 2,5 kg GainFast Universal, kreatyne olimp creapure 300g i ALA. Na wydanie na ten cykl mam 350-400 zl."

więc za to kasę możesz kupić 3500g Trans-X Sciteca (dekstroza+kreatyna+ryboza+tauryna+arginina+ala+glutamina) - za ok.150zł za reszte kup gainera i/lub białko - zaleznie od diety

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czarny,a polukaj po składzie Trans x i popatrz czy aby warto sie w to bawić?Dawki dodatków są wrecz symboliczne..ja bym kupił gainerka,kretke,taurynke,magnez,cynk i napój izotoniczny i tyle.A za reszte
może bcaa lub białko.Choć białka chyba nie bo ja bym brał Bulka
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dałem jak najprostsze rozwiazanie, ekonomiczne i wygodne

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Trans-X dobry jezeli niechce CI sie bawic w branie wszystkiego oddzielnie cos dla leniuchow

ALA 200 Olimp juz dostepne w super promocyjnej cenie dla forumowiczow!
Zapraszamy do https://sklep.sfd.pl 

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
w sumie ala niezła zabawka - ale żeb dawała bardzo dobre efekty trzeba by brać 8-10 kaps dziennie przy kreatynie czyli tak tanio by nie wyszło

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie...a to podważa sens jej brania nieco..co do Trans-x panowie dajcie spokój,to glukoza z kreatyna i śladowymi ilościami dodatków nie mających większego wpływu na skutecznosć cyklu kreatynowego z racji tego że ilość ich jest co najmniej śmieszna.
Mogę tak napisać bo to nie sponsor hrhrhrhrhhr...
Typ niepokorny
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
A cos bardziej skaplikowanego? Zalezy mi by jak najlepiej wykozystac moj 1 cykl. I mam brac 6 gram stale dziennie czy 10 g w treningowe i 5 w nietreningowe, bo juz sie zagubilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
~5g..stale wystarczy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile brac Plan miesięczny

Następny temat

kuracja ;0

WHEY premium