SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cześć Prosze was o pomoc Odpiszcie !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga

68

Wzrost

164

Staż treningowy

Mało tylko jakies małe serie robie co dzien z 1 dzien odpoczynku

Obwód pasa

Nie wiem

Obwód klatki piersiowej

Nie wiem

Obwód uda

Nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna codziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Nie mam uczyleń

Stan zdrowia

Wzorowy :D

Preferowane formy aktywności fizycznej

NIc nie miałem

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Nigdy nie miałem diety jeszcze

Wrażliwość na stymulanty

Nie

Możliwosci finansowe

500zl

Cel/problem/opis

Chciałbym Mieć kaloryfer i nie mieć obwisłych cycków wstydze sie tego chce mieć kaloryfer oraz klate wyrobioną ale mięśnie nie muszą być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć witajcie Mam 14 Lat i kupiłem sobie ławeczke z modlitewnikiem,rozpiętki, 1 gryf , i 2 małe , i 55 KG. I nie wiem jak mogę ćwiczyć ponieważ chciałbym was poprosić o Plan który by mi pomógł. Biore się za siebie bo w szkole mnie popychają smieją sie Mam tego dosyć !!! Waże 68 KG Wzrost 164cm Własnie ide do 2 Gim. Prosze Dajcie mi jakąś Diete oraz plan dzięki którego będe mógł sie pozbyć tych obleg wobec mnie. Nie wiecie jakie to uczucie Jestem amatorem :d Jestem szybki na krótki dystans. Prosze pomóżcie zrobie wszystko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Przeczytaj podwieszone tematy:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Ułóż trening, dietę i wrzuć do sprawdzenia.
Tutaj poprawiamy to, a nie układamy.
Jak chcesz, żeby ktoś to zrobił za Ciebie to do dietetyka, są tacy na forum (oczywiście odpłatnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Nie moge sie połapać w niczym prosze o wytłumaczenie na skype lub coś Ludzie zwariuje z mojego tłuszczy moge cwiczyc 5 lat ale zebym był chudy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Ćwiczenia 185 cm 68 kg wagi

Następny temat

POMOCY

WHEY premium