SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O FACHOWĄ POMOC :)))

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 540

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

95

Wzrost

170

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

5 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

całe życie...

Cel/problem/opis

schudnięcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
Zaczynam swoją walkę z nadwagą. Chciała bym spytać o trening i odżywki białkowe.
Dieta: 6 posiłków w tym 3 białkowe, 2 białkowe chcę zastąpić koktajlem białkowym. Moje pytanie, kiedy taki koktajl pić w dni treningowe i nietreningowe.
Jeśli chodzi o mój plan treningowy. Na dzień dzisiejszy 5 razy w tyg rower. Ale zaczęłam chodzić na siłownię i teraz za bardzo nie wiem jak trenować. Robię obieg 3 serie, interwały też już zaczęłam.
Rozumiem, że jeśli chodzę codziennie to trenuję na przemian, obieg, interwał. Ale jak trenować gdy np będę tylko 3 razy w tygodniu na siłowni. Czy mogę np 3interwały i do tego obieg 2 serie???
Tez męczy mnie odżywianie, przed i po treningiem. Jak wprowadzę koktajle czy pić je przed czy pp?
Biorę też przed treningami lkarnitynę chyba to troszkę pomoże w spaleniu mego tłuszczyku :/
W tygodniu trenuję popołudniu, w weekend do południa. Jeszcze te treningi nie są tak systematyczne, bo ciągle coś modyfikuję.
Proszę napiszcie jak najlepiej robić by zdrowo schudnąć i ładnie wyrzeźbić sylwetkę )
Z góry bardzo dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Witam Ekspertów Speców!

Pisząc na forum i zaznaczając opcję odpowiedzi eksperta, liczyłam na rzetelną i konkretną odpowiedź na moje pytanie. Nie prosiłam o ułożenie diety czy treningu, to tylko pytania na które można odpowiedzieć zrób tak lub nie(co jest lepsze)...

Dobrze wiem co mogę zamówić i za co zapłacić a skoro są tu eksperci, którzy podobno mają i mogą pomóc, to niech się tym zajmą!!!

Spec SFD i Ekspert-SFD, może będziecie na tle uprzejmi by jeszcze raz odpisać ale z konkretną odpowiedzią, która usatysfakcjonuje nie tylko mnie, ale i osoby które ten wątek zainteresował.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie :\

Następny temat

Potrzebuje porady

WHEY premium