SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas się zmienić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Szukałem trochę w wyszukiwarce ale nic konkretnego nie znalazłem. Otóż mam straszliwy ból w klatce piersiowej. Miałem to już przed zaczęciem jakichkolwiek ćwiczeń więc to nie ich wina. Np. gram w kosza, albo podniosę się na drążku, to ból jest okropny. Potem za jakąs godzinę lub dwie przechodzi. Czy może jest to wina alergii/astmy którą mam, choć ten ból tak jakby w mostku wydaje się być takim jakby od otłuczenia. Sam nie wiem. Jakieś rady? (tylko nie to żebym szedł do lekarza bo na to wpadłem i wykonam w ostateczności).

Bo wszystko można zmienić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
moze naciagniety jakis miesien ale bardzo wątpliwe bo skoro masz to od jakiegoś czasu i zanim zaczales cwiczyc to nie powinno byc. wiec ja nie wiem, pozostaje chyba tylko lekarz. a od astmy to mozliwe ze moze bolec

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
14 seri na klatę?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Ćwiczę z marnym rezultatem więc muszę wszystko zmienić i zacząć od nowa.

Mam kilka spraw. Pierwsza to chude ręce w przedramieniu, a raczej drobne kości. Mam tylko jakieś 15-16cm w nadgarstku ;/ Można coś z tym zrobić? (przypominam 17 latek mam : ))
Druga... szerokie biodra i szeroki odstający tyłek.(biodra 90 cm, tyłek 105 ;/) Czego powinienem unikać żebym jeszcze nie powiększył obwodu tylko zmniejszył. Gdzieś czytałem, że na odstający tyłek dobry jest martwy ciąg na prostych nogach, ale czy od tego nie rośnie tyłek? Tak samo od przysiadów... Jakieś ćwiczenia korekcyjne by mi się chyba przydały i przede wszystkim plecy szerokie...
Kreatyna coś pomoże? : >

Bo wszystko można zmienić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
kosci to juz sprawa genetyki wiec nic nie zrobisz. odstajacy tylek ? znaczy sie wypiety do tylu jak chodza laski ? jesli tak to mozliwe ze masz powiekszona lordoze ledzwiowa. chcesz brac krete jak nie masz podstawowego pojcia o diecie i treningu ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Ostatnio porównałem sobie obecne zdjęcia z tymi co zamieściłem tutaj. Jednak są widoczne rezultaty i jeśli podszedł bym bardziej do tego profesjonalnie było by całkiem nieźle.

Nikt mi nie odpowiedział jakie mam ćwiczenia stosować ta tyłek. Martwy ciąg na prostych nogach gdzieś czytałem że pomaga na odstające pośladki, czyli ok. spłaszcza je ale czy nie poszerza tyłka? To samo na ugiętych nogach...
Czytałem też, że dobre jest bieganie w pozycji pochylonej do tyłu, tak jakbyśmy biegli z górki. Nie wiem doradźcie coś...

Druga sprawa biodra. Wiem taka budowa, ale jest trochę tłuszczyku z tyłu szczególnie. Kurde nie wiem jak to napisać, ale „na nerkach są bardzo zaokrąglone” tam też troszkę fatu jest.

Jakich ćwiczeń powinienem unikać żeby nie poszerzyć bioder i tyłka.

Liczę na pomocne odpowiedzi. Pzdr.

Bo wszystko można zmienić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
dobrze czytales - martwy pomaga na odstajaca pupcie - tzn. pomaga zrobic sobie fajna, jedrna, odstajaca pupcie

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6901
a na ten fat na biodrach to najlepsze bedzie bieganie... pomysl o tym czy nie dalbys rady wrzucic troche aerobow do swojego treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
do autora:
nie ma efektów, bo nie ma diety i odp. treningu,
proste

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrac troche masy?

Następny temat

Jaka kretyna ???

WHEY premium