SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na zmianę - with koniu151 -

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 358
Cześć , mam na imię Krzysiek. Mam 26 lat 108 kg żywego mięsa.
Przeglądałem raz , drugi , trzeci fora . Postanowiłem się wziąć za siebie , pewnie jak większość osób historia jest podoba... Jedno lato , drugie.. grille , piwka , piwka , piwka. /
Praca od rana do wieczora, powrót z pracy wyglądał następująco : dziewczyna czekała z gorącym obiadem a uwielbiam ziemniaczki ;) duuuużo ziemniaków przygotowywała do tego schabowy , mielony , oraz oczywiście 2 - 3 dobrze schłodzone piwka z dnia na dzień , jakieś inne tłuste rzeczy, Fast foody , Pizza , zapiekanki , kebaby. Dodatkowo wyszedł problem z kręgosłupem . Najeździłem się po lekarzach ( w d*pe kopanych ;) ) zabronili mi nawet chodzić na basen, zakaz grania w siatkówkę , nogę , basen. Kompletnie nic. Jak dziadzia po 70 ;D ale oczywiście jedzenie pozostawało takie samo. Brak ruchu - praca - dom - praca . Sobota balangi , spotkania towarzyskie ze znajomymi czy dobry film z dużą ilością chipsów i jeszcze większą ilością piwa ;) jedna paczka to było mało. Żelki a najlepiej jakieś mięcho tłuste ;)
Napisałem do konia - i zaczynam . Jestem zdeterminowany. Odstawiłem całkowicie alko - w każdej postaci (przynajmniej na jakiś czas;) ) Przemek rozpisał mi wszystko, zacząłem siłownie ćwiczenia basen jakaś piłka zaczęła wchodzić w grę :) Jesteśmy dopiero po pierwszym tygodniu ale te ćwiczenia dają w kość. Zastanawiam się czasami gdzie jest podłoga a gdzie sufit ;) Gabaryty mam dość spore. Jakby udało mi się to zrzucić to mógłby powstać piorunujący efekt. Zdjęcia są robione na luzie bez spinania i innego s*ania :D wszystkie moje wymiary itp znajdziecie na moim profilu. Będę miał czas powrzucam zdjęcia może posiłków może za jakieś 2 - 3 miechy swoje ;) zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, na ile mi starczy czasu ;) . Zdjęcia poniżej Robione przed rozpoczęciem diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 358
mniejsze czy większe grzeszki :D po ostatkach jest dobrze :) zero alko % ;] trzymam się planu :) ale na sylwestra jak się nałoje to ohh f*ck ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 358
O to i on !










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Powodzenia :) i będę zaglądał jak brzuch maleje :)

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Jest co gubić :)
Jak będziesz pilnować żarcia i trenować to szybko spadnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10551
Powodzenia Tylko jak nie zmienisz stylu życia na zdrowy tylko piwko to i tak wrócisz do starej wagi i wyglądu.Alkohol tylko w wyjatkowych okazjach a nie co wieczór 2-3piwa.Dawniej tylko niewolnikom dawali piwo do picia normalni ludzie tego badziewia nie pili tylko inne trunki

lepiej byc wladca w piekle niz sluga w niebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1994
Powodzenia, mam podobna sytuacje, pare cm jestem wyszy ale i pare kilo czezszy. Koniu to dobry wybor. Bede sledzil postepy. Pozdro

f*** with the best die like the rest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1382
Rok temu miałem taką samą wagę i tyle samo w pasie co Ty :] Jak się przyłożysz i nie odpuścisz to za parę miechów będziesz zadowolony :) Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 358
O kurde , ale odpowiedzi ;D w szoku jestem . Dzięki za wsparcie , zdrowy styl życia zobaczymy co z tego będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
Łatwo pójdzie zobaczysz, nie odpuszczaj tylko broń Boże. A jak czasami jeden dzień Ci nie wyjdzie tak jak chciałeś to nie łam się tym i na drugi dzień od razu wracaj do rozpiski zamiast wpadać w cug. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Powodzenia życze. Będe zaglądał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 358
Nie odpuszczę, trzymam się planu :) biorąc tą kwestię że wstaje rano,już dziś przyszykowałem sobie śniadanie, drugie śniadanie i obiad. a wyglądają te pyszności tak :

ŚNIADANIE :
Płatki, odżywka, migdały , rodzynki ;)

Śniadanie 2:
Sałatka z kurakiem :D

Obiad:
Karkówka z chińszczyzną :]







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy przy ułożonej diecie

Następny temat

spr, dietki

WHEY premium