SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na spalacz... Animal Cuts?...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 24
Waga : 80
Wzrost : 181
Staż treningowy: 4 miesiące ( miałem ponad roczną przerwę, poprzedni staż to 3,5 roku)
Obwód pasa : 93cm
Obwód klaty: 107 cm
Obwód uda: 58 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia full osprzęt 3-4 razy w tyg, praca fizyczna 6x tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: 9/10, czasami jestem senny i potrzebuję coś na pobudzenie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie, rower, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wsześniej L-Karnityna i białko, teraz chcę wrzucić spalacz
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: B:170g W: 260g T: 90g, od kiedy waga się zatrzymała zmniejszyłem węgle do 120g i spada ale bardzo wolno
Wrażliwość na stymulanty: myślę że brak ale nie wiem tego na 100%, nie sprawdzałem
Możliwosci finansowe: 150 - 300 zł
Cel/problem/opis: Celem jest redukcja do 72 kg tyle ile miałem przed kilkoma laty. Chcę teraz wrzucuć jakiś spalacz i zastanawiam się nad Animal cuts 42 sasz. a Hydroxycut Hardcore 120 tabl. lepiej byłoby to brać jeszcze z czymś i tutaj też liczę na pomoc co można do tego dorzucić sensownego w dobrej cenie i działaniu.

Czekam na odpowiedzi :D

Pzdr/

z góry dziekuje :):):)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
wincol
co innego jakby czasem tylko tak bylo to mozna sie wspomóc


czy mogę się wspomóc ewentualnie?? Jaki spalacz i z czym go brać najlepiej??

Pzdr/

z góry dziekuje :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jaki poziom BF?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
22%

z góry dziekuje :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
ile kcal masz teraz w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
liczyłem to potrzebuje około 2600kcal a teraz jem około 2000 dziennie

z góry dziekuje :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
2000 kcal troche mało tym bardziej ze pracujesz fizycznie 6x/tydz.
jakies inne aktywnosci masz poza treningiem silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
wiem wiem że trochę mało;/, niestety nie mam czasu liczyć tego wszystkiego dokładnie jak to robiłem wcześniej, ogólonie to powinno być 2200-2300. Trening mam 3-4 razy w tyg, po każdym treningu bieznia 30-45 minut.

Zmieniony przez - Mariusz_X w dniu 2015-04-11 23:29:23

z góry dziekuje :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak zlecisz do 15% kup revexa od sciteca sobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
Oczywiście bardzo chętnie kupię ale to aż 7%, pytanie jaki spalacz może mi w tym pomóc oczywiście do tego dobrze ułożona dieta. Wiem że spalacz to tylko dodatek ale postanowiłem to wykorzystać ale chcę wybrać dobry po którym będą efekty. Czekam na odpowiedzi.Pzdr/

z góry dziekuje :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
7% przy dobrej diecie i nie op*****laniu sie na treningu, z tym poziomem BF nie jest wielkim wyczynem. spalacz calkowicie bedzie bleden zastosowac na tym etapie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1006
Rozumiem jednak czasem po pracy jestem już trochę wykończony i nie starcza mi sił na treningu, co może mi w tym pomóc, jem obiad na 1,5 godziny przed treningiem, może zamiast spalacza wrzucić tylko coś na dobrego kopa i pobudzenie? Jak uważasz? Pzdr/

Zmieniony przez - Mariusz_X w dniu 2015-04-12 10:44:46

z góry dziekuje :):):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba od Brzeski ( relacja z cyklu )

Następny temat

BCAA REAL PHARM pytanie czy ktoś stosował

WHEY premium