SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na odżywki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

prawie 18

Waga / wzrost

ok.60kg / 180cm

Cel cyklu

wzrost siły / rzeźba ewentualna

Stosowane już wcześniej suplementy

nic

Stosowane wcześniej spalacze

nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

brak

Przewidziane finanse na cykl

w miarę najtaniej około 60zł

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
Witam.
Staż treningowy mój liczy:
- trening domatora - 4 miesiące
- na siłowni - 3 i pół miesiąca

Ogólny przyrost siły już widzę, lecz chciałbym się dowiedzieć czy już mógłbym spróbować dokupić jakąś odżywkę ? Chodzi mi żeby osiągnąć cel jak w ankiecie. Jeśli wygospodaruje więcej kasy to czy i ewentualne białko na zwiększenie masy na jeden cykl kupić ? W tej kwestii jestem 'zielony' i liczę na pomoc forumowiczów :)
Btw. w ankiecie napisałem brak diety, bo jako takiej nie mam. Nie jem też co jest to na talerz. Ograniczam, zwiększam niektóre produkty, stosuje się do wskazówek z forum. Bo niestety nie mam możliwości do zastosowania diety :(

Życie się p******i jak dziwka !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz porzadnej diety = czyli masz dazyc do ulozenia diety i wpisanie sobie w glowie co masz jesc i kiedy.
Z suplementow i odzywek zrezygnuj, ew. jak bedziesz mial juz diete a bedzie ci ciezko wszystkie makroskladniki (bialka,wegle,tluszcze) dostarczyc, to dokup gainera/bialko w zaleznosci czego ci brakuje. Gainera/carbo pij po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
kup lepiej żarcie.Za te 60zl to kupisz 5 opakowan jaj (po 30sztuk) czyli 150 jaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przy tej wadze proponowałbym jednak bardziej przylozyc sie do odzywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
j/w
najpierwsz wylicz zapotrzebowanie kaloryczne, uloz diete, jak bede braki pomyslimy o odzywkach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
co do wagi to nie wiem dokładnie ile ważę bo nie mam wagi :D a do diety to nie mam możliwości prowadzenia ze względów finansowych. Z kasą różnie stoję niestety ;/

Życie się p******i jak dziwka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
na jedzenie nie masz a na odzywki bedziesz mial kase?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
odżywki kupie raz na miesiąc, np. kreatyne, na cykl 30dni, po tym trzeba zrobić przerwę około 3 miesięcy chyba. więc zdążę zebrać hajsu trochę. W jednym tygodniu mogę mieć 50zł a w drugim mogę mieć 5zł. Takie mam życie i tego nie zmienię na razie. Więc chciałem zasięgnąć Waszej porady co polecicie mi, żebym nie brał sam bo zielony na ten temat jestem...

Życie się p******i jak dziwka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
ale bez podstawy w postaci jedzenia kreatyna nie pomoze.
ja bym skupil sie by trzymac kalorie na plus i trenowac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziut3k
odżywki kupie raz na miesiąc, np. kreatyne, na cykl 30dni, po tym trzeba zrobić przerwę około 3 miesięcy chyba. więc zdążę zebrać hajsu trochę. W jednym tygodniu mogę mieć 50zł a w drugim mogę mieć 5zł. Takie mam życie i tego nie zmienię na razie. Więc chciałem zasięgnąć Waszej porady co polecicie mi, żebym nie brał sam bo zielony na ten temat jestem...


Tez mowilem jakis czas temu ze nie mam kasy na diete i to zbyt kosztowne, lecz troche checi, i dieta jest (jako tako jest, wiem co jesc i ile jesc ). Powiedz mamie zeby nie zabraklo w lodowce twarogu, jakies chudej wedlinki, najlepiej piersi z kurczaka i mleczko. A w szafce niech zagoszcza u ciebie na stale platki owsiane, ryz, pieczywo najlepiej ciemne pelnoziarniste. I troche checi, wchodzimy do dzialu odzywania i czytamy wszystkie podwieszone tematy, a sam sie przekonasz ze dieta to wcale nie taka ciezka sprawa. Ja mam szkole na popoludnie (zazwyczaj od 14 do 21, takze przechlapane z jedzeniem ale jakos sobie trzeba radzic ). Suple odstaw, kup ew. gainera i pij po treningu, kreatyne odloz, za kilka miesiecy bedziesz mogl brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xRaYx
ziut3k
odżywki kupie raz na miesiąc, np. kreatyne, na cykl 30dni, po tym trzeba zrobić przerwę około 3 miesięcy chyba. więc zdążę zebrać hajsu trochę. W jednym tygodniu mogę mieć 50zł a w drugim mogę mieć 5zł. Takie mam życie i tego nie zmienię na razie. Więc chciałem zasięgnąć Waszej porady co polecicie mi, żebym nie brał sam bo zielony na ten temat jestem...


Tez mowilem jakis czas temu ze nie mam kasy na diete i to zbyt kosztowne, lecz troche checi, i dieta jest (jako tako jest, wiem co jesc i ile jesc ). Powiedz mamie zeby nie zabraklo w lodowce twarogu,jajcow, jakies chudej wedlinki, najlepiej piersi z kurczaka i mleczko. A w szafce niech zagoszcza u ciebie na stale platki owsiane, ryz, pieczywo najlepiej ciemne pelnoziarniste. I troche checi, wchodzimy do dzialu odzywania i czytamy wszystkie podwieszone tematy, a sam sie przekonasz ze dieta to wcale nie taka ciezka sprawa. Ja mam szkole na popoludnie (zazwyczaj od 14 do 21, takze przechlapane z jedzeniem ale jakos sobie trzeba radzic ). Suple odstaw, kup ew. gainera i pij po treningu, kreatyne odloz, za kilka miesiecy bedziesz mogl brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
suplementy diety bez podkładu czyli DIETY niezadzialaja .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny :D

Następny temat

Jakie odżywki na masę ciała oraz na masę mięśniową

WHEY premium