SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Częsty Sex a Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Witam interesuje mnie jak sex dosyc czesty wpływa na cykl SAA.Bo jestem na cyklu prawie 4 tydzień a wróciła do mnie laska,anei potrafie se odmówić tej przyjemnosci.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
DObra to rucham ile wlezie heh,tylko msuze zwięksyzć ilośc teścia bo biore z deką i jak mocno wymęczy mi za 1 razem tto póżniej ciezko żeby pyknoł w góre tak szybko ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bzykaj ile wlezie,nic się nie martw,byle nie przed samym treningiem,poza tym to najlepsze aeroby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
moja na bombie s******la przedemna bo 2 x w dzien ja atakuje i potem przed snem,jak juz ja zatre albo jak ja pobolewa pipka,to palke trzasnie i jest ok,ostatnio sie mnie jeden malolat spytal czy jak podaje prolo i jak sie czesto spuszcza to czy poziom testosteronu mu spadnie?
nie boj nic jak ci lodzianin napisal nie odmawiaj sobie i nie zadreczaj sei glupimi pytaniami
ps.lodzianin jak pogoda dzis u ciebie w miescie bo chyba sie do lodzi dzis wybieram z transportem i tak pomyslalem ze spytam sie ciebie na tvn pogoda nie moge trafin ani w necie...sorry za offtop

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogoda może być troszke chmur ale wiecej slonca pod lodzią tak jest przynajmniej

na ból w krzyżu jest dobre spuszczanie z kregoslupa

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2009-04-18 09:34:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy dobrym sexie pot sie naprawde leje strgami, aeroby ak nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pogoda jak Pepsko napisał.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Mentor KRJ czy jeśli bzykanie miało by zły wpływ to byś odpuścił na cyklu? Sterydy są dla ludzi a nie ludzie dla sterydów

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Fajnei troszke mnie uspokoiliście hehe.A wcozrja łąśnei przed treningiem posząłałem heh nawet wziołęm dupe ze soa na siłke ;p.ale to nic bede po treningu albo dużo przed nim dzięki za ifno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
na publicznej silce ja purałeś?

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40363

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
no co ty ja chodze na siłke do piwnicy haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy na koksie mozna sie przetrenowac?

Następny temat

Prosze o pomoc :(

WHEY premium