SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle kreatynowe; propozycje, ceny, zestawienia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470112
https://www.sfd.pl/temat192777/ moje nowe foty po cyklu siłowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Niezle stary! Szacunek Soga juz dawalem

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1713
Witam, sorki za odświeżenie, ale mam pytanie.
Ćwiczę od grudnia, moim celem jest masa, ciężko to idzie i postanowiłem zrobić cykl kreatynowy, mam na to ok 150 zł i tu pojawia się pytanie, czy kupić 2x Cell Pump, czy może zwykłe mono Vitalmaxa i do tego jakieś inne suple (carbo, tauryna itp.). Jest to oczywiście mój pierwszy cykl i chciałbym, żeby przyniósł jak najlepsze rezultaty. Dodam jeszcze, że nie stosuję diety dokładnie "wyliczonej", ale staram się jeść dużo białka i węgli. Proszę o rady. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kup małe CP + małe mono

zostanie Ci ok. 50pln na ewentualne dodatki

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2005-03-31 14:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 555
Bull mam do ciebie pytanie doradz mam NOZa Nutrabolics chcem jeszcze estra dorzucic tyle ze nie wiem czy brac bez firmwy proszek 100g czy jakies firmowe w kapsach chciałem se zrobic taki wy****iaszczy cyklon ale tyle teraz tego ze mam zamotanie w głowie :/
Pozdro

..I Got My Money On My Mind..
..Kręć Się Kręć Złoty Krążku..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
... a wracając do początku gdy kiedyś gdy dopiero wchodził na nasz rynek xpand i doradziłem komuś z użytkowników dołączenie estru do xpanda to autor tego postu zaciekle odradzał takie połączenie, teraz jak widać jest ono uznawane przez niego za najskuteczniejsze, ale z tym również jest nieprawda bo pojawił sie właśnie Crevolution i xpand itp. ma już posprzątane.
więc jak to jest Bull z tym połączeniem xpanda i estru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
sog dla mariana za ładny poscik ; ) i dla bulla za b.dobry temat

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja też dam soga ale jak otrzymam odpowiedz na prościutkie acz ważne pytanko bo wtedy się będzie należał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm a dobre byloby polaczenie XPAND'a z mono? bo tego jeszcze w tym poscie nikt nie rozpisal, wiem ze lepiej bylo by cell pumpa dolozyc do XPAND'a ale pieniadz na ulicy nie leży. mam XPAND'a i max 50zl na dokupienie czegos, chyba sie na mono zdecyduje bo na cell pumpa nie uzbieram..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakby np. 250g creapure + ala + b1 powder z Treca dodac do tego XPAND'a? 49zl, niskobudżetowo ale ekonomicznie, tak mysle
czy lepiej te 50zl na jakies Carbo wydac? bo bezposrednio po treningu to ja jem tylko Snickersa a dopiero za pol godziny normalny posilek potreningowy. wiec co dolozyc aby byly lepsze efekty w przyrosbie masy i sily za te marne 50zl?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa - co kupić aby przybrać do wakacji?

Następny temat

Masa - jakie suplmenty zakupić?

WHEY premium