SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle kreatynowe; propozycje, ceny, zestawienia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4026
Jestem po jednym cyklu mono i chcialbym zazcąć drugi, tylko nie wiem na czym. Zrobic znowu mono, czy moze cos lepszego, kasy starzcy mi na cykl Xpand+CP lub 2*CP i nie wiem jak zrobic. Nie otwieram nowego tematu, bo chcialem tego odswiezyć, bo uważam że jest bardzo dobry. Za dobre odpowiedzi będą SOGi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kupuj zawsze najlepszy towar na jaki Cię stać

cykl XP + CP będzie dobry, ale możesz też poczekać na tą nowość Bx'a - wygląda ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za***isty art, dalbym 100 sogow gdyby sie dało

Zmieniony przez - om w dniu 2005-04-02 17:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apokalipsa to tak jak z Ambroziakiem ( nieporownuje poziomu wiedzy bo nie dorastam)

jak na rynek wchodzil v12 to pisal ze jablczan jest taki se i do cytrynianu nie ma co startować
lub calkiem blizej w temacie o metabolic pump gdy negował elixir z pestek winogron a teraz dodano go cudem do waszego nowego wynalazku

obaj mamy umiejetnosc uczenia sie i uczciwej korekty swojego zdania

zreszta jak pewnie widzisz zalecam wszystkim łaczenie wielu rodzajów kreatyn w jednym cyklu

Om czy to art?
jest to tylko pomocne dla wielu młodych zestawienie

od wielkich art. jest tu arg
na tym polega ich praca

ja oferowałem i obiecywalem doradctwo
zwłaszcza młodym
bo to daje mi sporo satysfakcji
Ale dziekuje za bezironiczne słowa



Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2005-04-02 17:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
były ironiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bul to bardzo dobrze, że się uczysz -pochwalam
i mam nadzieję, że jeszcze raz gdy zkrytykujesz mnie i zarzucisz mi cokolwiek to weźmiesz poprawkę na to, że możesz czegoś nie wiedzieć a co w przyszłości skłoni do innego zdania a przynajmniej przemyśleń.

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie

zadaliscie pytania
a ja odpowiedzialem absolutnie bezkonfliktowo i jak widzicie bez wykrętów
i ok
mimo swiadomosci i jasnosci klimatu pytań

rozumiem chec do zamieszek ale ja dobijam od tego

i informuje ze ten topik ma intencje instruktarzowe
jesli chcecie wniesc coś w tej czesci to jestescie tu mile widziani

kazda inna wypowiedz
zdradzajaca intencje do zbednej dyskusji
bedzie kasowana

wielkorotnie powtarzające sie sutuacje majace na celu wywolanie konfliktu z prowadzącymi dzialu beda premiowane BANEM kolego Om i Apokalipsa

mam nadzieje ze sie rozumiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa - co kupić aby przybrać do wakacji?

Następny temat

Masa - jakie suplmenty zakupić?

WHEY premium