SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle kreatynowe; propozycje, ceny, zestawienia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jak wtedy gdy sie pojawia bedziesz wiedzial ktora lepsza ??
qazar nie darmo jest moem tego dzialu nie pytaj wiec o inne opinie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy wg Was lepiej laczyc XP z CP czy z Crester? Crester o 10zl drozszy, a slyszalem ze ester kreatyny jest mocniejszy w dzialaniu niz jablczan..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to źle słyszałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A co z wykorzystaniem kreatyny w przypadku diet i treningów redukcyjnych?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja robie tak xpand w dni treningow silowych (jestem na cyklicznej ,niskow ww) robie to dla pompy i energi,lepszego ukrwawienia miesni(na low-carb czesto z tym kapa) a zwykle mono lykam an ladowaniach(5g przed kazdym posilkiem z 40g glukozy/carbo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie chodz mi o sam spsób brania, tylko o przydatność. Szczerze powedziawszy, czuję się silniejszy, mimo że jestem na redukcyjnej, udało mi się też poprawić niektóre wyniki - a to tak w sumie byl zwykły eksperyment, bo skończyły mi sie BCAA, ale miałem jeszcze kreatynę, więc...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiec masz odpowiedz

kreatyna zwieksza zasoby energetyczne komorki miesniowej co mniejsza w pewien sposob splanie, ale czyni cie silnieszym i buduje miesnie

masz wiec alternatywa, szybsze spalanie rowniez i miesni vs wiecej miesni na wolniejszym spalaniu

wybor jest twoj

ciiiii....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
No włsnie ja tak sobie myślałem nad tym cyklem 2x xpand
ale myśle ze przydała by sie dawka na czczo zamiast pzred i po treningu bo jakoś tak dziwnie pół dnia bez dopalacza i po całej nocy niejedzenia itd. nie wziąść xpanda to wydaje mi sie niebardzo... co o tym myślicie
Moze coś do tego jescze np. creaster bx z rana zapodawać

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jakiego 'dopalacza' potrzebujesz w ciagu dnia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
potzrebujesz rano dopalacza to carbo 50 gram albo tauryna 2 gramy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa - co kupić aby przybrać do wakacji?

Następny temat

Masa - jakie suplmenty zakupić?

WHEY premium