SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron + turanabol do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 492
Siema, co myślicie o takim cyklu jak poniżej:

1-8 week tura 50mg ed
1-20 week enan 500mg/week

Testo sporo ale środki pewnie wezmę od boom i zakładam niższe stężenie niż deklarowane.

Plus kilka pytań:
1. 500 jednostek HCG tygodniowo przez cały cykl będzie OK?
2. Jakie AI wybrać? Arimidex? Będę starał się obserwować reakcję organizmu na e2 i brać jak najmniej lub nawet wcale ale chce mieć zapas.
3. Odblok na samym tamoxifenie to OK pomysł? Czytałem gdzieś, że środki na PCT potrafią ostro namieszać w organizmie i ktoś nawet polecał mi odblok na minimalnych dawkach (20mg ed) nolvy.
4. Czy biorąc HCG w trakcie takiego krótkiego cyklu będę potrzebować HCG przed SERMami?
5. Tura na początku czy na koniec? A może to jakoś rozbić np 4 tygodnie na początku i 4 na koniec?
6. Zdarza mi się miewać nadciśnienie, podczas cyklu będę brać czosnek bezzapachowy. Polecacie coś jeszcze w takim przypadku?

Z góry dziękuję, poniżej ankieta:

1. WIEK: 26
2. WAGA: 97kg
3. WZROST: 188cm
4. WYMIARY: idk
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: teraz 3k kcal/ 200-250g białka. na cyklu planuje 3,5-4k kcal i 300g białka
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: push/pull
9. CEL CYKLU: Rekompozycja/ czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: idk, z 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): zdecycodwanie do tycia
13. STAN ZDROWIA: nadciśnienie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): idk
16. WYNIKI SIŁOWE: 120kg bp, 140kg siad, 230kg dl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
Najpierw redukcja by się przydala
Biorąc hcg w trakcie cyklu po cyklu tez bedzie potrzebne
Pct bez clomidu na samym takimi może nie zaskoczyć
Dal bym samego testa i redukowal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Na pierwszy cykl też bym dał samego teścia, już na samym teścia będziesz miał co ogarniać jak to pierwszy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Jeśli zdecydujesz się na turę sprawdzaj enzymy wątrobowe przed i w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 492
Jednak chciałbym oral na te 8 tygodni jako drugi środek, tak dla porównania. I tak, planuje sprawdzać enzymy wątrobowe. Tym bardziej, że ostatnio zrobiłem sobie badania i mam je lekko podwyższone (ALT 86, AST 44, poza tym glukoza 65, kreatynina 1.11, reszta w normie). Myślałem raczej o badaniu przed i po. Skoro w trakcie to kiedy powinienem zrobić takie badanie? Zakładam, że 5-6 tydzień, sprawdzić jak to wygląda i ewentualnie odstawić albo lecieć dalej do 8 tygodnia. Oprócz tury brałem też pod uwagę oxe jako środki od których nie powinny mi się posypać włosy ale ostatecznie zdecydowałem się na tą ture właśnie 50mg ed. To jak, jeść 8 tygodni na początku czy na koniec?

Co do redukowania to pewnie przesadziłem z tym 20% bf, ciężko to oszacować bez profesjonalnego badania. Ogólnie planuje redukować na 2,5-3k kcal aż estetyka sylwetki będzie mi w 100% odpowiadać jeżeli chodzi o zatłuszczenie i wtedy właśnie wejść na cykl z nadwyżką kaloryczną i dużą podażą białka 300g+. Cały czas się redukuje, ze 112kg. Mocno zmalałem i pewnie jeszcze trochę zmaleje przed cyklem, między innymi dlatego chciałbym jakiś oral przez pierwsze 8 tygodni - żeby ładnie spuchnąć i co za tym idzie dla przyjemnego efektu psychologicznego.


Zmieniony przez - aaa_quality w dniu 2021-07-24 14:00:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Po turze raczej nie spuchniesz to nie meta a białko właśnie dobrze wpływa na redukcję i jak już masz podniesiony marker wątrobowy to dobrze by było jeszcze przed cyklem podjadać hepatil żeby wchodząc na cykl markery wątrobowe były w normie, tak jak ktoś pisał na cyklu bierz esseliv, Essentiale Forte albo liv52 i dał bym coś osłonowego na żołądek


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-07-24 14:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Tura da Ci bardzo duży wzrost siły co może szybko skończyć się kontuzją. Zamierzasz brać 50 mg jeśli trafisz w turę ok gorzej jeśli będzie tam meta. Dla bezpieczeństwa turkę możesz brać 30 mg - jak trafisz w turę to i tak da Ci kosmiczny skok siły. Ogólnie tura to cudo na siłę nic więcej. Badania wątroby bym robił co 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
"Bezpieczne" branie orali do 4-6 tyg, ale to sprawa indywidualna. Wysokie enzymy popsują Ci samopoczucie i mogą wpłynąć na wyniki, bez widelek przed nie ryzykowałbym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka+tesci

Następny temat

2 BOMBKA

WHEY premium