SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop+ meta + deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
Witam a więc o to mój cykl dodam, że jest drugi moim cyklem poprzedni 3 lata temu ;)
1-12tyg prop e2d \ 100mg
1-9tyg deca e6d \200mg
1-6tyg meta ed \ 30mg
na odblo na pewno 36tab clomidu (12dni po 2) i (12 po 1) no i hcg podejżewam że by się przydało przy takich dawkach ;>
Chciałbym abyście powiedzieli co w cyklu można zmienic jeśli coś źle i z tym odblo jak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ankieta. I chyba troche krótko ta deka.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
Płeć : Męszczyzna

Wiek :20

Waga :75

Wzrost :175

Cel treningowy : sucha masa mięśniowa

Staż treningowy na siłowni :2

Uprawiane inne sporty :siłownia, piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia domowa- wyciag, sztangi, sztangielki, lawka z modlitewnikiem i rozpiętkami ;d

Dieta : dieta jest jeśli mam napisać na potrzeby pomocy dla mnie oke nie ma sprawy ;)

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy :kreatyne od 6 tyg cyklu ;)

Ostatnio przerabiany plan: jeśli potrzebny bd do pomocy tak jak diete uzupełnie ;)

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):100kg lawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
Ale jeśli zwieksze dece np do 12 tyg to tescia jak by nie bylo wypadalo by też do 15 ;) zeby z odblo sie pokrylo tak mi się wydaje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
Jeszcze inny manewr mam zeby metke zażucic w 6 tyg cyklu i skonczyc w 12 co wy na to ? w sumie przestoju nie było by ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie. Meta niech leci na start jesli deca jest "dluga", znaczy typowa, nie npp. Poza tym meta na koniec i konczenie wszystkiego niemal naraz spowoduje szok i duze spadki, na pewno wieksze niz normalnie.

Propa zacznij ewentualnie od 2-3 tygodnia i lec 13-14 tyg, dece 10-11 tyg i meta od poczatku. Dawki pod siebie,jednak deki te 300 eweek pasuje dac minimum, mety 30 ed. Propa dalbym 150mg e2d nawet do deki. Zacznij powiedzmy od 1,2ml i zwieksz po skonczeniu mety na 1,5ml.

Nie mozesz dac cypio/enana w dawce 500 eweek do 300 deki (bijesz wtedy pon-czw tylko np), ewentualnie mixa zamiast propa? Prop moze byc, ale bedzie cie meczyc to klucie, serio. Mnie juz wkvrwia bicie npp e2d i susty e3d, wychodzi mi 5 strzalow w tyg, raz npp "spotka sie" z susta, innym razem nie i bije np dzien po dniu (przykladowo: pon-sr-pt-ndz npp, pon-czw-ndz susta, czyli 2 razy sie spotykaja, a sr, czw i pt mam 3 dni pod rzad bicia).

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-22 01:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
dokładnie j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
Dzięki za rzetelną odpowiedz Nacjol255 ;). Jeśli chodzi o cypio czy entana to nie zamienie gdyż mój pierwszy skladał sie cykl z niego ;) i dla urozmaicenia chciałem propka zobaczyć podobno na rzeźbe również działą ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
A czemu nie chcesz dac cypio/enana? Zle na Ciebie wtedy dzialal czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Psychol, napisal przeciez:

dla urozmaicenia chciałem propka zobaczyć podobno na rzeźbe również działą



Urozmaicic to mozesz diete. A na rzezbe to wino jest, nie slyszales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
dieta jest czynnikiem czy robisz rzeźbę czy masę a nie środki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc . !

Następny temat

Met do cardio

WHEY premium