SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod mma, sila i wytrzymalosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
1. WIEK: 39
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: dlugo
6. DIETA: jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
2 cykle, w odstepie kilkuletnim, tesc, okolo 600 na tydzien, ostatni cykl, czyli ten drugi pare miesiecy temu.
8. TRENING: jest
9. CEL CYKLU: cykl pod mma, czyli sila i wytrzymalosc
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pare miesiecy temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 120

PYTANIE:

Witam, poszukuje cyklu pod mma, a wiec chodzi mi o sile i wytrzymalosc, chcialbym takze zdobyc troche masy i zrzucic tluszcz, ale to drugoplanowo, glownie chodzi o sile i wytrzymalosc.

co powiecie na taki cykl:
10 tygodni
300 boldenone/tydzien
300 tesc/tydzien

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
sam test.bold 10 tygodni stanowczo za krótko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
lodzianin1
sam test.bold 10 tygodni stanowczo za krótko


czytalem ze bold podnosi ilosc czerwonych krwinek, czyli wytrzymalosc, dlatego chcialbym go brac. jak dlugo nalezy brac bolda?

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
rozkręca sie na dobre ok 6-8 tygodnia czyli sensowne cykle z boldem to tak plus 14 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
jakbym wzial samego tescia to ile brac go na tydzien? mam fiolke cypionate, czy moge ja skonczyc i potem kontynuowac propa? czy w czasie cyklu brac jakies blokery estrogenu? ostatnio na propie mialem flaka :) jaki odblok po cyklu?

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
nastepny kolo co zrobil se akuku bo wie tylko ze trzeba wbic tescia i nic wiecej.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
tomi444
nastepny kolo co zrobil se akuku bo wie tylko ze trzeba wbic tescia i nic wiecej.


po to sie pytam nie?
skoncz.

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Lodzianin, mozesz odpowiedziec prosze :)

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
daj 1-14 cypek 40-500 week pon czwartek strzal. blokery nie potrzebne. daj od poczatku 500ui hcg e7d to bedzieok jak po propie miales flaka. tyle w temacie
12 dni po ost strzale cypka daj clomid 50 mg ed przez 20 dni

Zmieniony przez - tomi444 w dniu 2013-07-06 14:09:44

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Tomi, nie wiem ile to jest 500 ui, szukalem w necie, znalazlem tylko iu, ile ml to ui?

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Tomi, przepraszam za zamieszanie, ale wlasnie sprawdzilem jeszcze raz i okazuje sie ze mam fiolke enanthate a nie cypionate, chcialbym ja zuzyc jesli to mozliwe, wiec moge mieszac czy mam dokupic enanthate, albo te co mam zostawic i kupic nowe?

No pain, no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna rada z ulozeniem cyklu meta deka tesc ;)

Następny temat

Meta pharm chemical 60tabs 10mg Czy warto robic cykl

WHEY premium