SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl metką a narkoza i ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
dokładnie i nie mów mi że nie trzęsiesz portakami , bo nie zadawałbys głupich pytań czy tego nie wykryją że bierzesz , skoro nic Ci nie moga zrobić to czemu sam nie postawisz sprawy jasno ??? Chodzi o Twoje zdrowie w końcu a z tym nie ma igraszek . Oczywiście zgrywasz bohatera i gwiazdę podwórkową przed kumplami a boisz sie lekarzowi powiedzieć ze bierzesz. Jakbyś miał trochę oleju w głowie to być od razu przedstawił sprawę a przede wszystkim odstawił metke !!!!

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-tak jestes wyłączony z treningów na jakis czas wiec po co kox?
-lekarz obowiazuje tajemnica ale nawet mimo to uwazam ze nalezy go poinformowac i poprosic o dyskrecję, a mozesz uniknąc niemiłych niespodzianek czy powikłan( kto to wie)
-badania nic nie wykaza bo zeby coś znalezć nalezy tego szukac a nikt w szpitalu bez powodów testów na zawartość sterydów ci nie zrobi


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
chciałbym dodać ze po operacji wycięcia wyrosta leży sie te pare dni ale nic nie można jesć tylko kroplówka. Nawet nie można pić wody tylko można zwilżać usta wodą

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
co za d****ne odpowiedzi niektórzy dają. 4 dni bez treningu... mysle ze spokojnie 4 tygodnie, i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie ćwiczył z rozkrojonym, zrastającym się brzuchem. Przecież przetną ci wszystko - skórę, mięśnie i otrzewną - jeśli ci to pęknie to... może się mogiłą skończyć.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze 3 miechy bez siłowni i to minimum!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
Ja lezalem na wyrostek i mniej wiecej wiem jak to jest. tylko mi go nie wycieli. I po takiej operacji to czlowiek ledwo co chodzi a co tu dopiero mowic o treningu. Z miesiac bedziesz dochodzil do siebie tak jak Macciej napisał.

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Radzę odstawić metanabol - działa do 14-15 dni, więc lepiej zejdź jak najszybciej. Zdarzają się czasem nieprzewidziane wypadki - w końcu na stole operacyjnym zginął Andreas Munzer - wykrwawił się biedaczek od środków obniżających krzepliwość krwi - przy rutynowej, niegroźnej operacji zmarł, gdyż lekarze nie mogli zatrzymać krwotoków. Oczywiście
Munzer brał sporo różnych specyfików, a obniżenie krzepliwości nastapiło głównie z powodu brania diuretyków, jednakże sterydy też moga mieć na to wpływ i oczywiście podwyższać ciśnienie. Poza tym mogą oczywiście istnieć jakieś interakcje z lekami które bedziesz zażywał - o to musiałbyś spytać lekarza. No i oczywiście przerwa w treningu - 4 dni? Jesteś optymistą.
Znam gościa który po operacji serca trenował już od następnego dnia, ale były to tylko łagodne aeroby (rowerek stacjonarny) po wycięciu wyrostka nie licz, że w ciągu 4 dni wrócisz do normalnego treningu.
3maj się i powodzenia.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1761
teraz byłem u innego chirurga powiedzial ze nie trzeba sie bac bo to jeszcze nie wiadomo moze to byc pekniety miesien albo piasek w nerkach kazdy mowi co innego i teraz nie wiem ide jutro do jeszcze innego szpitala i zobacze a o to ze cos wykaze to sie naprawde nie boje bo nie mam kogo i przed nikim nie zgrywam bohatera bylem troche chory schudlem ponad 20 kilo w niespelna 3 tyg.potem cwiczylem i nic nie moglem nabrac ani kilograma zle sie tak czuje dlatego siegnalem po kox w innej sytuacji bym tego nie zrobil

..::Fokus::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Kumpel to ze 3 miechy nie mogl sie nadwyrezac po operacij :) Zapomnij o mecie.

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6996
Fokus jak nie mogles nabrac masy to może masz tasiemca.
Ciekawe jak taki tasiemiec wyglądał by po metce hehe..

Every Action Has A Consequence.

Every Action Has A Consequence.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugo dziala meta?????????????????

Następny temat

Cykl na zimę

WHEY premium