SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3396
Witam mam 15 lat i 3 miesiące stażu moglibyście ocenić mój cykl suplementacyjny, nie mam braków w diecie

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html podczas treningu

https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1111.html przez miesiąc

https://sklep.sfd.pl/Olimp_CARBONOX-opis26327.html po treningu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreatyna nie dla Ciebie

reszta moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3396
A czemu kreatyna zła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
j/w za wcześnie na kreatynę

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
dlatego że jeszcze praktycznie nie masz "własnej siły" wyrobionej. tzn że jezeli na krecie przyjdzie Ci pare kg to szybko bedzie Ci spadac po zakonczeniu cyklu sila a uwierz mi frustrujace jest jak z treningu na trening jestes coraz slabszy. pol roku stazu i dopiero sie bierz za krete

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3396
Ok rozumiem eryk masz soga a co mogę dodać do tych odżywek białko jakieś,a jak tak to jakie polecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
poćwicz min pół roku i dopiero weź kreatyne, na pierwszy raz mozesz dac mono. w czasie kiedy bedziesz ćwiczył bez kreatyny zasięgnij info o niej, ile, jak, co brać i kiedy zeby było dobre efekty

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
griigori: jezeli masz diete dopieta na ostatni guzik to białko, gainery, weglowodany to w tym przypadku wyrzucanie pieniedzy w bloto. to jest tylko uzupelnienie diety jezeli np. nie masz czasu na zjedzenie normalnego posilku dajesz bialko/carbo/gainera. jezeli masz czas i dieta jest ok to nic nie kupuj. jedyne co mozesz sobie teraz zakupic to jakies prozdrowotne witaminu, omega 3, czy BCAA. BCAA chroni miesnie przed katabolizmem co powinno zwiekszyc efektywnosc treningow.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3396
Dobra czyli odczekam ten miesiąc :) na razie zostawię same carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Therapy+CM3 TREC+BCAA+Daily Formuła+Fitmax

Następny temat

HMB + L-carnityna

WHEY premium