SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit a Kickboxing

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
crossfit rób w inne dni, po co kombinujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Chrzanu92

Bo jak czytam to ręce mi opadają . j/w Hubert co ty kombinujesz , tłumaczyć jak do ściany .

Wykonywanie treningu po treningu to świadomy krok do przetrenowania.

https://www.sfd.pl/Kompleks_sztangowy_w_dni_nietreningowe_zamiast_biegania_-t910544.html

przeczytaj co tu napisałem na temat bez myślnego trenowania .

I cały temat tutaj na temat treningu pod SW .

https://www.sfd.pl/crossfit_a_bjj-t907970.html

i wyciąg sensowne wnioski .

Po dobrym i sensownie przeprowadzonym treningu albo będziesz padał jak mucha na macie z zmęczenia fizycznego albo będziesz padał jak mucha z zmęczenia psychicznego albo będziesz padał całkowicie na wszystkich frontach.

W każdy wypadku , masz zapewnić / postarać się szybką regenerację po wysiłkową a nie jeszcze dociskać ORGANIZM .

Jesteś MASZYNĄ BIOLOGICZNĄ , zalewasz paliwo jedziesz na 100 % po czym się przegrzewasz , musisz się schłodzić , uzupełnić braki , dac wypocząć i dopiero możesz dalej pracować . ROZUMIESZ drogi kolego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Może na drugie ma Terminator, skąd wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i jest jeszcze kwestia posiłku. Po SW jest pusto a zrobić trening na "niczym" to pewny zjazd hipoglikemiczny i koniec treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
Ok dzięki za pomoc! :D

Zmieniony przez - Chrzanu92 w dniu 2013-02-01 20:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Dopiszę się do wątku. Czy crossfit ma sens, jeśli 3x w tygodniu ćwiczę muay thai i mma a chciałbym zwiększyć masę mięśniową? Bo zastanawiam się nad FBW albo crossfitem właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
A ja się ciebie spytam czy zwiększanie masy ma sens kiedy ćwiczysz MT i MMA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Nie ma, ale priorytetem jest dla mnie zwiększenie masy, nie super sylwetka ani MT i MMA - tylko masa. Po prostu chciałbym być większy. :)

EDIT: Nie mówię oczywiście o wyglądaniu jak pączek. Chcę ważyć te 80 kg i być w miarę zbity, MT i MMA traktuję jako rozrywkę i hobby, za krótko ćwiczę, żeby brać to całkowicie na poważnie.

Zmieniony przez - Killaz006 w dniu 2013-02-07 18:54:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tylko MASA

proste FBW , wolne ciężary , ruch złożony 2 x w tygodniu , zastanów się jednak czy jesteś wstanie trenując SW 3 x w tygodniu dostarczyć tyle kalorii i tyle czasu wypoczynkowego by zwiększyć masę .

Liczy się MASA odpuść treningi na macie - proste .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Liczy się MASA liczą się SW, nie ma tak łatwo. Albo inaczej, bo fakt, po dzisiejszym treningu dotarło do mnie, że bardziej zależy mi na sprawności i koordynacji ruchowej. Czy crossfit wspomaga ich rozwój i poprawę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening crossfit - czy dobry

Następny temat

Przygotowania kondycyjne do crossfit

WHEY premium