SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit a Kickboxing

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chcesz robić crossfit po treningu KB? Zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
Huber to co byś proponował po KB robić, czemu crossfit odpada? Żeby masa mięśniowa urosła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po treningu KB proponuję zjeść i odpocząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
Hubert a jeszcze Cię chwilkę pomęczę pytaniami. Opłaca się np. zrobić 3 miesiące przerwy i pójść na siłownie właśnie by nabrać trochę mięśnia? Czy jak wrócę na treningi to wszystko pójdzie w diabli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przerwę od czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
Kick Boxingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bez sensu. Stracisz "ciąg" treningowy, siłownia Cie spowolni, będziesz musiał na nowo się rozkręcić no i nabyta masa w związku z powrotem do KB spadnie.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-17 10:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
A np. po treningu jak będę sobie robił 5 serii do upadku mięśniowego podciąganie na drążku, pompki na piłkach lekarskich. To wpłynie korzystnie na mnie czy negatywnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po treningu? Coś się trener z Wami pieści widzę.
Moje treningi poza sezonem bywały do urzygu. A Ty jeszcze chcesz siłówke robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132620
Chodziło mi Hubert bardziej o to, że trafiają się takie, że masz siłę, czujesz, że Ci mało itp. Nie każdy trening wyglądał tak, że gdy słyszeliśmy słowa 'Dziękuje za trening' to padaliśmy jak muchy na matach. Zdarzało się tak, że skupialiśmy się na technice,wałkowaliśmy dane akcje i nie dało się wyładować w 100%. Wtedy czuje lekki niedosyt, a nie chcę się wychylać bo mój trener gdyby to usłyszał to by szybko sprowadził mnie na ziemie. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening crossfit - czy dobry

Następny temat

Przygotowania kondycyjne do crossfit

WHEY premium