SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatyna 15 latek..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
dobre dobre wklej fotke z Twoim big bicem ( oczywiście jak go mierzysz a dostaniesz soga.. a w udzie ile masz kolego, z 70?
Życzę Ci jak najlepiej, tylko zmień podejście bo dodając sobie cm nie staniesz się "fajny"
Pozdro i czekam na foto.

btw. przedramie 26 a bic 34 u osoby z niedowagą tego jeszcze nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
Po co ? po to czy ludzie maja takie same zdanie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
A jak nie wierzycie to niedlugo zrobie zdj.

Po co ? po to czy ludzie maja takie same zdanie ...

Idź lepiej do szkoły, z mojej strony eot, z osobami nie poważnymi rozmawiać nie zamierzam, wiesz lepiej.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Macie kompleksy? szczerze to gowno was to obchodzi ile ma w bicu czy udzie, skoro macie mniej wypadaloby pocwiczyc, a nie leczyc kompleksow na forum. Jesli temat jest za trudny, zebyscie go zrozumieli oszczedzcie sobie chociaz upokorzenia i skonczcie sie wypowiadac. Tyle ode mnie, jak macie problem, zapraszam na PW.

Co do tematu.
Kreatyna to suplement przeznaczony glownie do uzytku podczas tzw stagnacji, badz ewetualnym cyklu masowym. Tobie z tego co widac po wymiarach i wadze wystarczy dobra dieta i trening. Otoz caly sekret masy to dieta, od niej rosnie miesien, a kreta to jedynie pomocnik, dlatego na Twoim miejscu znacznie lepiej wyjdziesz dobrze jedzac/trenujac, zamiast brac krete.

Z supli proponuje jeslijuz witaminy/ZMA ewetualnie odzywke bialkowa/gainer dla uzupelnienia brakow w diecie. Krete odstaw na pulke poki co, przyjdzie i na to czas.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
Gandi a co ty chcesz ziomus zablysnac ? ^^ udo mam jak u patyczaka a bica mam duzego omg -,- to co mam sobie odejmowac zebyscie uwierzyli ? xP dobra mam 15 w bicu ^^ juz ulzylo ? xP ojj chlopaki chlopaki zal mi co niektorych... ale coz nic nie poradze ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Kreatyna to suplement przeznaczony glownie do uzytku podczas tzw stagnacji, badz ewetualnym cyklu masowym.

Oj tak senseju !!!
Wiem, miałem nie pisać, ale musiałem.
Już mnie nie ma

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2008-11-28 19:35:05

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Skerx kompleksy ma osoba, która podaje nieprawdziwe wymiary. Ja nie mam z tym żadnych problemów

kuba1393 chciałeś podać fotke to czekam chyba to nie problem? Udowodnisz mi a ja Cie przeproszę i zakończymy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
Skerx sog for u... Dzieki ze ty jedyny madry i odpisales na temat... gandi czy jak ci tam dam fote dam i udowodnie ci ze sie nie wolno odrazu rzucac do nikogo jak nie jestes pewny... przedchwila miezylem na sucho mam 33 po treningu 34 ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
A moze wy sie pochwalicie ile macie w bicku bez oszukiwania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Widzę, że z tematu "Czy 15-latkowi opłaca się brać krete" zrobiła się kłótnia o to ile ma w łapie. Ja wierze, że ma te 34. W każdym razie jakie to ma znaczenie? Kreta w tym wieku to zwykła strata kasy. EOT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzćie proszę jak spalić parę cm w pasie ;]

Następny temat

[Nie smiac sie] - pytanie co dalej

WHEY premium