SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Monohydrate

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 190
Dobra będzie kreatyna z olimpu creatine monohydrate na pierwszy cykl?? i czy duzo ona da jak bd mial srednia dietke :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
wypełnij ankietę działu
ogólnie dobra kreatyna, efekty uzależnione do diety i treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
https://www.sfd.pl/Kreatyna__osoby_odczuwające_działanie_vs_osoby_nie_odczuwający_działania_-t704960.html TU MASZ WSZYTKO OPISANE.

a co do tej krety to może być tylko wiadomo kreatynę bierze się cyklicznie. Na jednych działa lepiej na drugich gorzej albo i w ogóle. Dieta to pdst.... tylko pamiętaj żeby dużo pić wody ponieważ mogą odkładać się kamienie nerkowe, ale jeśli pijesz dużo płynów to nic ci nie grozi.
Stosowanie na mój sposób: 2 tabletki od razu jak wstajesz przepijasz sporą ilością wody i za 30 MIN dopiero spożyj pierwszy posiłek. Następne 2 kapsułki po od razu po treningu. Jeśli jesteś ektomorfikiem możesz ją mieszać/przepijać gainerem. mam nadzieję że pomogłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kreatyne możesz śmiało z posiłkiem brać. Nie musisz na czczo.

Co do samego produktu, bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
może brać ale.... słyszałem kilka opinii, że lepiej na czczo brać, bo jest bardziej przyswajalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
mit, nie bardzej, a moze byc jedynie szybciej,
poza tym jest tyle samo opinii, ze zjedzona z posilkiem jest szybciej transportowana ze wzgledu na wyrzut insuliny itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
99rafal
https://www.sfd.pl/Kreatyna__osoby_odczuwające_działanie_vs_osoby_nie_odczuwający_działania_-t704960.html TU MASZ WSZYTKO OPISANE.

a co do tej krety to może być tylko wiadomo kreatynę bierze się cyklicznie. Na jednych działa lepiej na drugich gorzej albo i w ogóle. Dieta to pdst.... tylko pamiętaj żeby dużo pić wody ponieważ mogą odkładać się kamienie nerkowe, ale jeśli pijesz dużo płynów to nic ci nie grozi.
Stosowanie na mój sposób: 2 tabletki od razu jak wstajesz przepijasz sporą ilością wody i za 30 MIN dopiero spożyj pierwszy posiłek. Następne 2 kapsułki po od razu po treningu. Jeśli jesteś ektomorfikiem możesz ją mieszać/przepijać gainerem. mam nadzieję że pomogłem :D

Poplynales stary!
1. Kreatyny nie trzeba brać cyklicznie. Można w stałej suplementacji.
2. Dieta jest podstawą jak chce robić masę. Przy kiepskiej diecie siła i tak pójdzie do przodu. No i działa antykatabolicznie, wiec nawet na redukcji warto brać.
3. Z kamieniami to tez mit. Prędzej dostanie ich od minerałów z wody. Pijemy tyle ile potrzebujemy. Duże ilości obciążają serce i nerki.
4. Na czczo wcale lepiej nie działa. A w każdym razie nikt tego nie udowodnił. Za to udowodniono, ze najlepiej brać po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500 g wasze opinie o tym produkcie

Następny temat

Jaki staż na siłowni żeby zacząć brać Kreatyne ??

WHEY premium