SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cotto vs Margarito II

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13287

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Dla mnie również bezapelacyjnie Rios. Zapewne przed czasem. Uwielbiam jego styl. Dla mnie jeden z najlepszych pięściarzy młodego pokolenia.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jeśli chodzi o Riosa, to świetny pięściarz. W najbliższym czasie wróże mu debiut w pierwszej 10 P4P.Walka z Murrayem to tylko namiastka tego co może zobaczymy w następnej walce z Gamboą

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1995
Transmisja dostępna na ringboks.pl

Zapraszam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
mam nadzieje, że Cotto wygra. Będzie dobry bój


swoją drogą jak oglądam tą pierwszą ich walkę jeszcze raz... nie ma bata, że tutaj też ma utwardzane bandaże. tak porozcinać twarz.. sk***iel mógł zabić człowieka. powinien zostać srogo ukarany


Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2011-12-03 10:51:51

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Cotto na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994







Fotki z ważenia: http://www.bokser.org/content/2011/12/03/013004/index.jsp


Miguel Angel Cotto (69.05 kg) vs Antonio Margarito (69.1 kg)

Brandon Rios (61.9 kg) vs John Murray (61.1 kg)

Mike Jones (66.2 kg) vs Sebastian Lajuan (66.2 kg)


Paweł Wolak (69.6 kg) vs Delvin Rodriguez (69.4 kg)



Oby Miguel tym razem triumfowaŁ, z całych sił będę trzymał kciuki za Cotto w tym starciu! Szykują się mega emocję i sporo walk w sobotni wieczór i sobotnio niedzielną noc! Obaj prezentują się znakomicie pod względem fizycznym.



Ostateczny typ, Cotto na punkty bądź przez TKO.



Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-12-03 12:02:07

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Margarito to wygra, psychika, upór, twardośc wezmie góre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Cotto na punkty z tego względu,że Margarito nie będzie miał gipsowych bandaży,a jak ktoś jeszcze pamięta to na punkty w ich pierwszej walce prowadził Cotto,do tego Cotto teraz walczy bardziej zachowawczo,może jakiś lucky punch od Margarito,ale raczej nie.Margarito może być rozbity po tej porażce z Mannym i Mosleyem,jest ograniczony technicznie lecz bardzo silny fizycznie i ma dobrą szczękę,dlatego przed czasem nie przegra,no chyba że przytrafi się mu jakaś kontuzja.Cotto nie przegra tego ze względu na to,że ma lepszą obronę,lepiej rozłoży siły niż w pierwszej walce,wie że powinien punktować,bo nie przewróci Margarito,poza tym Cotto też ma twardy łeb.Cotto nie lubi takich bokserów jak Margarito,poza tym jeśli "ledwo" pokonał Mayorge przed czasem to z Margarito tego nie zrobi.Więc werdykt,albo Cotto pkt,albo kontuzja któregoś z nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Osiem stron tematu, myślałem że ktoś przede mną zauważy że w tej gali walczy również Wolak - ciekawe czy tym razem uda mu się pokonać Rodrigueza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening szermierki nożem - Gdynia

Następny temat

Esowata skolioza, a wojsko.

WHEY premium