SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codzienny trening ( bic, tric, aktony )

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Alez Ty kombinujesz...

Nogi: przysiady bulgarskie 4x15
Plecy: podciaganie nachwytem 4x15
Klatka: pompki na 3 krzeslach 4x15
Barki: wyciskanie w siedzeniu 3x15
Triceps: wyciskanie francuskie 2x15
Biceps: uginanie 2x15

Wiele myslec nad planem nie potrzeba...

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-02-08 21:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
No tak, tylko że ja nie mam drążka ;/ Ale głównie mi chodzi, czy ten plan będzie okey, tzn. czy nie przesadziłem. Chciałbym też się dowiedzieć co z tymi pompkami, może zamiast wyciskania walić te serie pompek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jest gorzej niz myslisz, bardzo przeladowany gora, a dol sobie olewasz. Chodzisz na rekach, czy nogach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
No tak, ale z tego co czytam to dużo osób preferuje 1 dzień treningowy w tygodniu na nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale nie maja do tego 2x klatki i bicepsa. Ten trening ktory Ci podalem atakuje wszystkie miesnie 3x w tygodniu. Splity wybieraj gdy Masz juz jakas sylwetke i chcesz dopracowac szczegoly. Do masowania na poczatku wybierz moj trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Czyli miałbym odłożyć wyciskanie hantlami i robić pompki tak ?? A jeśli chodzi o plecy to mam możliwości tylko z wiosłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Mozesz robic wyciskanie. Tylko do pompek dochodzi ciezar Twojego ciala. Jak nie Masz zamiaru dokupywac ciezaru to te pompki beda ok, progres bedzie dluzszy czas.
Masz 2x25 wiec wioslowanie moze byc, chociaz podciaganie byloby o wiele lepsze. Tak jak przy pompkach dochodzi ciezar Twojego ciala.. A ile mozesz najwiecej kg zalozyc na jeden gryf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
W granicy bezpieczeństwa to właśnie te 25kg, ponieważ to są hantle robione samemu. Po założeniu tych 25kg zostaje jakieś 3cm luzy na gwincie, ale wolę nie ryzykować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To dupa... Znajdz sposob na drazek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Będę próbował ale dla zabezpieczenia wolałbym te wiosłowanie robić, przynajmniej na razie. Czyli rozumiem że chodzi o taki rozkład dni: Poniedziałek ( klatka, biceps ), Środa ( plecy, triceps ), Piątek ( nogi, barki ) tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kettle a hantle

Następny temat

Trening w domu ... Co i jak ?

WHEY premium