SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codziennie siłownia w wieku 15 lat...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat269947/ zalednie strona dalej milo jak sie sie szuka nie?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
seba_kzn Mi nie chodzi o pompke albo zeby super wygladac tylko poprostu po wakacjach nie bede mogl cwiczyc bo mi starzy zabrionia ; P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"seba_kzn Mi nie chodzi o pompke"- a ja nie mowilem o rowerze.
"nie chodzi o pompke albo zeby super wygladac" to idz na szachy
"o wakacjach nie bede mogl cwiczyc bo mi starzy zabrionia" no to nie cwicz teraz bo to nic nie da, idz na szachy j/w

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
najlepiej ćwiczyć w odstępach 36-48h. Wychodzi co dwa dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jak ma cwiczyc tlyko 2 miechy to niech lepiej sie polozy bo to nie sport sezonowy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Dobra seba_kzn jak masz zamiar w taki sposob mi pomagac to mozesz wyjsc z tego tematu i sie nie odzywac to bedzie lepiej...
Mysle teraz, ze bede cwiczyl chyba 3 razy w tygodniu albo 4 maxymalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Alez wlassnie ci pomagam przez 2 miechy nie zrobisz nic tylko czas stracisz a przy maxymalnym pechu nabwisz sie kontuzji

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Oczywiscie, ze da i to duzo, cwicze juz miesiac o wiele slabiej niz teraz bede cwiczyl i jakos efekty male ale widze i tak samo przez te wakacje zamiast sie obijac jak baba to sobie bede cwiczyl i napewno cos to da. Nie mowie ze chce byc kulturysta albo cos ale zawsze troche mocy i masy przybedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ta przybedzie pozniej znow spadnie bo cwiczysz nie bedzie a pozatym o czym my rozwiiamy zacznij czytac, napisz plan i juz.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No nad planem wlasnie mysle i chyba bede juz jutro mial gotowy trzy dniowy plan ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOGI TYTANA - cykliczność str. 6

Następny temat

TRENING !! POMOCY

WHEY premium